PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=390787}

Zaraz wracam

While She Was Out
4,6 5 520
ocen
4,6 10 1 5520
Zaraz wracam
powrót do forum filmu Zaraz wracam

SŁABIZNA

ocenił(a) film na 3

Koszmarek.
Widząc filmwebową i imdb-owską notę, oraz przeglądając tytuły komentarzy, nie chciało mi się do końca wierzyć, by Kim Basinger mogła zagrać w czymś aż tak złym. Zgodnie z zasadą biblijnego Tomasza postanowiłem zrewidować te poglądy, sam oglądając ten film, i...żałuję tej decyzji.
Obserwujemy kurę domową, zniewoloną i poniżaną przez męża, średnio zadowoloną z życia, dla której jedynym radością zdaje się być dwójka uroczych bliźniąt. Po kolejnej awanturze domowej, wybywa ona z domu na ostatnie świąteczne zakupy. Wszystko to reżyser opisuje tak szczegółowo, że cierpliwość widza zostaje wystawiona na poważną próbę. Ale, myślę sobie, zaraz pojawią się bandyci i będzie lepiej. No i rzeczywiście. Bandyci się pojawiają i od tego momentu jest już tylko...gorzej. Obie strony konfliktu prześcigają się w tym, kto zachowa się bardziej głupio i niedorzecznie, motyw ze skrzynką na narzędzia to już jakaś kpina, a przemiana bohaterki w bezlitosnego mordercę to katastrofa i powód dla którego od połowy seansu zacząłem gorąco kibicować bandziorom.
Nie polecam. Oglądanie tego dziełka z dzisiejszej perspektywy uważam za karkołomne przedsięwzięcie.

adam05

No to masz cienki kark, stary.
A ja polecam. Trochę jak Apocalypto, tylko że przeniesione do współczesnej równie dzikiej rzeczywistości, no i zamiast ściganego-ścigającego Indianina jest takowa gospodyni domowa, hehe.
Dobry thriller na gwiazdkę inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones