PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770326}

Zaszczepieni

Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe
6,6 256
ocen
6,6 10 1 256

Zaszczepieni
powrót do forum filmu Zaszczepieni

Pod takim tytułem można znaleźć ten film z polskimi napisami. Piszę to dlatego, że film jest ostro tępiony przez wielkie koncerny farmaceutyczne i uległe względem nich establishmenty większości państw świata oraz przez maltuzjańskich psycholi (vide: usunięcie, po naciskach, filmu przez Roberta DeNiro z festiwalu Tribeca; tym bardziej skandaliczne, że DeNiro ma autystyczne dziecko, zaś autyzm powstaje w wyniku szczepień).

ocenił(a) film na 1
miotacz plomieni

Ten film to nie dokument jedynego doktora gra tam Mike Gassaway, można go zobaczyć min w siedmiu wspaniałych.

dart22

Ten film to stuprocentowy dokument (jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, jakie oglądałem), wypowiada się w nim przeciw szczepieniom wielu doktorów (w tym jeden noblista), a ty powiedz lepiej, ile koncerny farmaceutyczne płacą za wypisywanie takich kłamstw, jakie zaprezentowałeś powyżej.

ocenił(a) film na 1
miotacz plomieni

Polecam przestać brnąć w paranoje i udać się do dobrego psychiatry.

ocenił(a) film na 1
dart22

Szkoda czasu. Antyszczepionkowcy uwierzą w każde kłamstwo jakie się im zaserwuje jeśli będzie ono zgadzać się z ich wizją bycia świadomymi i wybudzonymi i inteligentnymi niezależnie od ich niskiego poziomu IQ.

Niech sobie wierzą w co chcą tak długo jak kupują lewoskrętną witaminę C i wyciąg z pestek i inne produkty medycyny naturalnej. Polecam zamiast się tylko śmiać z ich głupoty to dodatkowo na ich głupocie zarabiać.

Zarddin

Ludzie, nie słuchajcie trolli, tylko obejrzyjcie ten film dokumentalny. Proszę tylko o to. Już samo to, że pojawili się na tym forum ludzie zniechęcający do obejrzenia tego filmu, samo w sobie jest jego promocją.

ocenił(a) film na 9
Zarddin

Medycyna naturalna jak sama nazwa wskazuje jest tą jedyną prawdziwą, oszołomy leczą się chemią i im się wydaje że to działa a w rzeczywistości są truci jeszcze bardziej - od urodzenia nauczeni szacunku do autorytetów są przez te autorytety dla kasy robieni w ch... :-)

Zarddin

A Andrew Wikefield wygrał w sadzie najwyższym z izba lekarska, która zabrała mu prawo wykonywania zawodu. Można podać Cie do sądu kiedy bedziesz go szkalował w tym kierunku...zatem dalej pisz te brednie.

Zarddin

a co masz do lewoskrętnej witaminy c? przecież taka istnieje, a że jest bezwartościowa dla naszego organizmu to już inna sprawa. Może sobie nim baseny czyszczą? kwas l-askorbinowy jest jednym ze związków neutralizujących nie tylko jony żelaza, ale także chlor - ja polecam.

dart22

dart 22 nieładnie tak kłamać Nie pamiętam z filmu tego gościa którego przytaczasz ale pamiętam kobietę, która występuje tam i mówi że nie mogła dłużej kłamać obejrzałam z nią na youtubie masę filmów gdzie tłumaczy o skutkach zatrucia metalami ciężkimi występującymi w szczepionkach ...teraz proszę odnieś się do tego kłamco Dr Rayan i Dr Suzanne Humphries

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones