PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848506}

Zaułek koszmarów

Nightmare Alley
6,7 22 092
oceny
6,7 10 1 22092
6,3 41
ocen krytyków
Zaułek koszmarów
powrót do forum filmu Zaułek koszmarów

Być może nie oglądałem uważnie, ale nie załapałem na czym polegał ten cały trik z jasnowidzeniem... Była mowa o liczbach, ktore oznaczały konkretne słowa... Jak ta dziewczyna komunikowala się z gł. bohaterem w trakcie tych seansów? Ktoś może mi to wyjasnić?

ocenił(a) film na 5
iflar

Podczas seansów nie była mu już potrzebna żadna pomoc. Bazował na informacjach, które dała mu Lilith, przeszukiwał tez jakieś archiwa (?) no i dodatkowo wciąż wykorzystywał swoje umiejętności "czytania ludzi".

ocenił(a) film na 7
beataimb

Tak, to rozumiem. Chodziło mi o początkowe tłumaczenie tego jego mentora

ocenił(a) film na 2
iflar

Może chodziło o to, że:
- wtedy też ktoś siedział pod sceną pod okienkiem
- pokazywanie poprzez ułożenie ręki w jakiś sposób, zgięta w różnych miejscach, ilość palców,
- ew. jeśli z opaską na oczach to może jakieś dźwiękowe sygnały, chrząknięcie, wplecione słowa lub pierwsza litera wyrazu/ów odpowiadająca kolejności alfabetycznej itp.

ocenił(a) film na 7
iflar

W notesie Pete'a poszczególne wyrazy odpowiadały poszczególnym cyfrom i ich kombinacjom. Więc kiedy Zeeda się spytała "Co pan widzi doktorze" (każdemu słowu był przypisany numer,który miał swój odpowiednik w notesie,i który coś oznaczał)to tymi słowami naprowadzała go na rzecz,którą trzymał Stan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones