PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667186}

Zawód: Chuligan

The Hooligan Factory
4,8 1 772
oceny
4,8 10 1 1772
Zawód: Chuligan
powrót do forum filmu Zawód: Chuligan

nedzny

ocenił(a) film na 2

humor kierowany do najmlodszych milusinskich, brak sensownego pomyslu na zrobienie filmu
marne aluzje czy parodiowanie innych filmow o tematyce chuliganow nie wystarcza zeby mozna bylo z tego czegos czerpac satysfakcje

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

A ja właśnie bym powiedział, że spoko zrobiona parodia. Na plus na pewno mało wulgarnych żartów. Do tego dobre aktorstwo, tylko główny problem tkwi w tym, że bardzo hermetyczna jest parodia. Trzeba kojarzyć dobrze parodiowane filmy, bo bez tego niektóre żarty są słabe. Chociażby scena seksu z Sharon - nie mogłem ze śmiechu, ale ktoś kto nie widział pierwowzoru, ten nie załapie.

Ale też masa smaczków jest, pierwsza scena - mistrz :) Fairbrass jako napastnik, a do tego Hassan zabijający Dyera :) Trzeba trochę brytyjskich filmów obejrzeć, żeby to skumać :)

Roy_v_beck

Brytyjskich o tematyce chuligańskiej takich jak The Football Factory,Rise of the Footsoldier,The Firm,Cass nie oglądałem tej parodii ale zakładam z góry że o te filmy chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones