PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1323}

Zawrót głowy

Vertigo
7,7 38 144
oceny
7,7 10 1 38144
8,4 38
ocen krytyków
Zawrót głowy
powrót do forum filmu Zawrót głowy

Jak można powiedzieć, że rozczarowanie? To jest klasyk, i jeśli się nie lubi starych filmów lub filmów Hitchcocka w ogóle, to się po nie sięga. Taka rada na przyszłość. Fakt to film przy którym trzeba trochę wysilić myślenie. Ale dla mnie jest jednym z najbardziej ambitnych dzieł twórcy. łatwo oglądać "Ptaki", ale tu trzeba nadąrzać za fabułą.

ocenił(a) film na 3
dancewithme_2

To jest właśnie kliniczny przypadek wiary w "klasykę". Często widzowie pokładają wiarę w autorytety zamiast w zwykłą obserwację. Jestem zdania, że nie należy patrzyć tylko na nazwiska twórców sztuk wszelakich, tylko oceniać gotowe dzieło / zwykły produkt.

Drogi "dancewithme_2", jeżeli ten film jest taki dobry i w ogóle, to proszę oglądnij go jeszcze raz i odpowiedz czy Ci się podoba tak jak za pierwszym razem. Pozdrowienia.

ocenił(a) film na 10
manioshe

Bardzo dobry, a nawet rewelacyjny film. Jestem świeżo po kolejnym seansie i na pewno w najbliższym czasie obejrzę "Vertigo" jeszcze raz.

użytkownik usunięty
dancewithme_2

nie przesadzaj, fabuła w tym filmie raczej nie jest trudna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones