PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679790}
6,6 209
ocen
6,6 10 1 209

Zbrodnie namiętności: Tragedia na wiejskim cmentarzu
powrót do forum filmu Zbrodnie namiętności: Tragedia na wiejskim cmentarzu

Szwecja, lata 50. ubiegłego wieku. Puck Ekstedt (Tuva Novotny) jest świadkiem mrożących krew w żyłach zbrodni, do których dochodzi w z pozoru zwyczajnych szwedzkich rodzinach. Poznaje kryjące się pod pozorami szczęśliwego, dostatniego życia mroczne tajemnice i odkrywa, do czego są zdolni ludzie uwikłani w sieć namiętności, zazdrości i pasji. Tropieniem przestępców zajmuje się komisarz Christer Wijk (Ola Rapace).

Einar Bure i Puck Ekstedt zostają zaproszeni do imponującej posiadłości Rödhyttan. W otoczonej różami willi ma się odbyć przyjęcie zaręczynowe detektywa Christera Wijka i pięknej Gabrielli. Romantyczny nastrój burzy jednak tragedia. Dziadek narzeczonej, Fredrik Malmer, nagle umiera. Prawdopodobnie został otruty. Komisarz Christer Wijk nie może powstrzymać się od drążenia sprawy, w którą może być zamieszana jego ukochana.

ocenił(a) film na 8
jacek64

Wprawdzie nie znam języka szwedzkiego i trudno jest mi przypasować nazwy kolejnych odcinków lecących na Ale kino do tego co jest na Filmweb (strasznie ubolewam nad tym, że tak fantastyczny serial nie jest w ogóle opisany po polsku), ale wydaje mi się, że dodałeś opis pod niewłaściwym odcinkiem. Zwróć uwagę, że w obsadzie nie ma chociażby Gabrieli (narzeczonej inspektora). Opis który tu przytoczyłeś powinien być chyba pod nazwą "Rosor, kyssar och döden"..... Tak mi się wydaje.

ocenił(a) film na 9
magdaK28

Wstyd, że FilmWeb nie potrafi ogarnąć, że Zbrodnie Namiętności to serial i zamiast dać możliwość oceny całej serii to wypuszcza 6 filmów w dodatku ze szwedzkimi nazwami i brak możliwości oceniania, choć na Ale Kino serial leci co tydzień.

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

Tytuł odcinka "Tragedia na wiejskim cmentarzu", premiera jutro na Ale Kino :-)
Czy to będzie ostatni odcinek???

ocenił(a) film na 9
magdaK28

Nie mam pojęcia i oby nie. Nie posiadam Ale Kino ale oglądałem jak na razie 3 części na internecie. Posiadam też czwartą ale poczekam aż będzie możliwość dodania ocen, bo mogę zapomnieć go ocenić ;)

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

Rozumiem. Ja widziałam cztery odcinki, właśnie na Ale Kino, jutro będzie leciał piąty...ale sprawdziłam program na następny tydzień i niestety szóstego nie ma.. nie mam pojęcia jak sprawdzić ile odcinków wyprodukowano.
Na pewno nie zapomnisz o ocenie ;-)

ocenił(a) film na 9
magdaK28

Jest 6 odcinków. Śmierć ukochanych, Ślubny bukiet, Róże pocałunki i śmierć, Tragedia na wiejskim cmentarzu, Niebezpieczne sny i Nigdy więcej morderstw ;)

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

To znaczy, że odcinek pod tytułem " Tragedia na wiejskim cmentarzu" był szóstym i ostatnim.... Szkoda, może powstaną kolejne, bo pozostał niedosyt.

jacek64

Czy reżyserem, przynajmniej tego odcinka nie był Daniel di Grado?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones