PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604642}

Zbyt wielcy, by upaść

Too Big to Fail
6,6 3 255
ocen
6,6 10 1 3255
7,0 4
oceny krytyków
Zbyt wielcy, by upaść
powrót do forum filmu Zbyt wielcy, by upaść

straszna propaganda zacierająca wiele istotnych faktów i robiaca z bankierów i wall streetowców bohaterów - jeszcze nie oglądałem ale wystarczyło że przeczytałem opinie na prison planet - wzamian polecam filmy o tej samej tematyce:

,,wezwanie do przebudzenia,, / ,,inside job,, / ,,the money masters,, / ,,zeitgeist,, cz.1,2,3 / ,,niewidzialne imperium,, / ,,loose change,,

myślę , że jedna propaganda wydana przez HBO w 2011 nie wybieli ludzi odpowiedzialnych za kryzys w 2008 i nie przytłoczy tych dokumentów powyzej , które pokazują prawdę już od 1996 roku i które wybiegaja w coraz to bardziej prawdopodobną przyszłość...

ocenił(a) film na 6
SKAMANDRYT

dlaczego faszystowska? faszyzm o ile pamiętam polega głównie na kontroli państwa. czy też podpinasz pod faszyzm wszystko z czym się nie zgadzasz

Nolan86

bardzo dobrze definiujesz faszyzm - a teraz obejrzyj te wszystkie filmy które podałem i bedziesz miala odpowiedź na swoje pytanie - tak w skrócie - dlaczego faszystowska bajka ? - po 1. jest to cytat z tytułu reportażu o tym filmie na Prison planet , po 2. w tych filmach , ktore podalem wyżej dowiesz się , ze aktualnie Gigant Banki ( garstka ludzi na swiecie ala Hitler, którzy sa wlascicielami najwiekszych swiatowych bankow ) kontrolują rzadami prawie wszystkich krajow na swiecie ( nadmiernie je zadlużająć a ze zwykłych ludzi robią niewolników kredytu przy pomocy przychylnych ustaw im to umożliwiajacych i jednocześnie przy coraz wiekszym ograniczaniu swobód zwykłym obywatelom , którzy mimo iż nie chcą sie zapożyczać muszą to robic bo tak skonstruowano system , który został narzucony przez banki tych 2%Hitleropodobnych ... ) , banki sponsoruja kampanie wyborcze najwiekszych partii i to partie dbaja o interesy wlasnie tych bankow ( to widać w TV - 70% reklam to: weź KREDYT ! ) bo to one daja kase a nie ty, ja czy kowalski ... za dużo by pisać , rzecz jest w tym że to własnie ta garstka najbogatszych 2% ludzi na swiecie posiadajacych 80% swiatowych pieniedzy i ma nienowacyjną wizję przejęcia światowej kontroli nad ładem społecznym i gospodarczym poprzez rozkręcanie kryzysów światowych , które są cześcią wiekszego planu - czy to nie jest faszyzm FINANSOWY ??. Dziwie się , że jeszcze nie widzialałaś tych filmów.
P.s. powstrzymaj się od głupiego komentowania mojej wypowiedzi przed uwaznym obejrzeniem kilku z tych filmow - a jakbyś pomyslala , ze to bajka , te filmy to:

wpisz w google maps:

white house USA washyngton

- widzisz pentagram zbudowany z ulic na , którego dolnym rogu znajduje sie biały dom ? - a 3 ronda na 3 rogach pentagramu maja po 6 skrzyzowań - 666 - a na czole pentagramu jest świeca ( z ulic ) - poniżej bedziesz maiła kolejne symbole tez z ulic takie jak : sowa ( o tym w filmie ) , cyrkiel i ekiernica , kompas , itd...

P.s. tylko nie sfiksuj po przebudzeniu to jest poważne i n ie żartuje.

ocenił(a) film na 6
SKAMANDRYT

Nie mam zamiaru głupio komentować Twojej wypowiedzi. I nie każdą teorię "spiskową" uważam z góry za nieprawdziwą. Ale zdajesz sobie sprawę, że film jest bardzo często przekłamaną propagandą, patrz filmy Moore'a. A te filmy, które poleciłeś obejrzę w nast. tyg. Zastanawia mnie jeszcze jedno: czy Twoim zdaniem wśród współczesnych banków są jakieś, które nie uczestniczą w tej machinie?

Nolan86

wydaje mi sie , ze nie:

http://www.youtube.com/watch?v=G45d9qzRefg&feature=share

ja to nazywam teoriami dekonspiracyknymi
pozatym ,,the money masters,, film z 1996 roku przewiduje rzeczy które maja miec miejsce w przyszlosci i które juz wydazyly sie w 2008 i trwaja aktualnie teraz 2011 - nazywa to czescia wielkiego planu.

ocenił(a) film na 6
SKAMANDRYT

To chcesz powiedzieć, że nawet Skok Stefczyka jest częścią tego imperium ? :) a Ty chociaż obejrzyj ten film, bo posługiwanie się cytatami przy ocenia filmu nie jest zbyt fair. ja ten film chcę zobaczyć, bo gra tutaj czołówka amerykańskich aktorów dramatycznych.

Nolan86

to sobie zobacz ten film - przecież ja nikomu nie zabraniam - ja też sobie go obejrze ( z niesmakiem )

jak ci aktórzy graja w tak propagandowym filmie majacym na celu wybielanie ludzi odpowiedzialnych za kryzys to znaczy , że ten kryzys dotknął już ich samych i muszą jakos na kredyt zarobic , dostali rolę i przyjeli ...

a proppo tytułów , które Ci podałem , ponizej opinia napisana przez Tahoo na temat ,,Inside Job,, ( film który jest najlżejszy z tych wszystkich bo reszta filmów nie pozostawia suchej nitki na systemie )...

,, dziękuję; heh w zestawieniu z inside job, too big to fail to laurka dla ekonomów ;-),, - Tahoo

...Tahoo pierw obejrzal ,,too big to fail,, a potem prosił o przysłanie mu tytułów filmów o tej samej tematyce.

- ja nie oglądam filmów ze względu na aktorów , gdyż jest mnustwo filmów zagranych przez aktorów mniej znanych o wiele lepiej od tej masówki jaka robią przereklamowani już aktorzy ( a tym bardziej - przereklamowani aktorzy , którzy maja kredtyt do spłacenia ).

ocenił(a) film na 6
SKAMANDRYT

oj, bez przesady. Który z tych aktorów jest przereklamowany?

Nolan86

ci aktorzy sa juz skonczeni - nikt ich po tym filmie nie bedzie brał na powaznie w swiecie filmu - jedyne na co mogą liczyc teraz to własnie komercyjne i propagandowe role - trzeba zaznaczyć , że prawdziwe perelki aktorów wywodzą sie z niekomercyjnych filmów - a ten tutaj to nietylko komera ale i propaganda.

SKAMANDRYT

z tym 666 to przegiąłeś i to ostro. Zwłaszcza , że można sobie sprawdzić, że na trzeźwo tak nie jest. Co do reszty (powyżej) to w miarę. Jednak nie budowałbym teorii spiskowych (są dla prostaków nie potrafiących rozumieć świata), to zwyczajna ludzka chciwość (bo nie zaprzeczysz, że chciwość jest ludzka do krzty!)

andolinis

http://www.zbawienie.com/washington.htm

- moze ty jestes pajacem typu emo albo jakims innym subkulturowcem co to myśli , że jest kozakiem ?
- a twoja percepcja jest na poziomie niedorozwoja ( nieubliżając chorym )
- chciwość ? może ty jestes chciwy i tłumaczysz sobie , że to jest ludzkie - jeżeli o mnie chodzi , to ja chciwy bynajmniej nie jestem - wręcz przeciwnie jestem , uczciwy , dziele po równo i domagam sie tego samego od innych.
- jezeli twierdzisz , ze toeorie spiskowe są dla prostaków to sam prostakiem jesteś bo się mylisz w tak banalnym temacie - to tak jakbys zaprzeczył , że np. Hitler chciał stworzyć rasę nadczłowieka ( wyewoluować ponad rodzaj ludzki - jeżeli masz na tyle wyobraźni , że teoretycznie jest to możliwe - no ale mam tu do czynienia z prostym rozumem , który mysli , że codzienna praca w firmie i codzienne powtarzanie tej samej czynności w pracy to szyt ludzkiej inteligencji )
- nie chce mi się strzępić języka ( palców na klawiaturze ) dla kogoś tak niewykształconego i ograniczonego. ( wykształcenie - czytaj: podstawy wykształcenia wystarczą do zrozumienia złożoności i powagi tematu )

SKAMANDRYT

mylisz się cepie. Znam tych ludzi osobiście baranie. Idź do lekarza to może ci powie, że nie wszystko jest winą spisku cyklistów. Boże jaki ty głuuuuupi dzieciaku jesteś. Aż trudno w to uwierzyć. Ciebie najlepiej opisał Lem w swoim cytacie: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. ".

andolinis

pewnie , za wszystko co złe należy obwiniac diabełka hahaha - to jasne , że za wszystko co złe odpowiadaja ludzie o których mowa w zeitgeiście a także innych filmach takich jak film dokumentalny produkcji SONY pt:,,Inside Job,, - nagrodzony w Kanes , w dziedzinie najlepszego dokumentu 2010 - zeitgeist jedynie wychodzi nieco na przód ze wzmianka o spiskach i masonerii - lecz dokument z 1996 ,, the money masters,, te masonerię , żydów i cyklistów określa jednoznacznie dając tym przedwtęp do teorii spiskowych.
Pozatym , albo jestes kur...esko bogaty i chciwy , i usilnie ci zależy by zniechęcić ludzi do oglądania tego filmu ( bardzo prawdopodobne ) albo ... ?? ( żaden inny powód do głowy mi nie przychodzi , bo tępy to już wiadomo , że jestes )

SKAMANDRYT

na chomiku jest ten film do obejrzenia ja sobie dziś obejrzę

SKAMANDRYT

Polecam ten film świetnie uzupełnia go film inside job ,,

SKAMANDRYT

Zeitgeist jest gówniany i teorie tam ukazane są gówno warte. "Zbyt wielcy..." był ok, ale też jest mocno przekłamany (w zasadzie wychodzi na to, że kryzys spowodowany został niedobrymi Brytyjczykami, którzy oszukali bohaterskich amerykanów chcących uratować świat).

Slimak_KissMyAss

nic nie skumałeś z tych filmów ? - a co powiesz na ,,wezwanie do przebudzenia ,, ? - moze masz słabo rozwinieta wyobraźnie - znasz filozofię fryderyka nietzsche ?? - dla pobudzenia twojej wyobraźni dam Ci link - wpisz w google maps:

white house , washyngton , usa ,

...co widzisz ? - pentagram utworzony z ukladu ulic ? - 3 ronda na 3 ramieniach pentagramu z 6 skrzyzowaniami każde (666) - biały dom na dolnym rogu pentagramu - swiece na czole pentagramu ? ( wszystko to architektoniczny maistersztyk topografi Washyngtonu ) - mało? - ponizej na prawo whitehouse jest : sowa iluminati , cyrkiel i ekiernica , kompas .... tych symboli tam jest multum. - czy sa to symbole szatanistów ( masonów , iluminatow - wdlg. wielu źródeł nie sa to szataniści , lecz akurat omawiane tu symbole do szatanistycznych należą - pentagram 666 świaca )? - moim zdaniem tak ( czytałem na ten temat bardzo dużo - jest to odwrócony pentagram czyli czarny - szatanistyczny , zły - biały jest dobry , pionem do góry , bez swiecy oświecenia ) - USA ( szatan ?? ) nazywane jest przez większość narodów strażnikiem pokoju , WTF ??

Coraz więcej osób w Polsce ( nareszcie , ufff !! ) zaczyna rozumieć co dzieje sie aktualnie na świecie - marsz niepodległości w Warszawie 11.11.2011 youtube - obejrzyj jeszcze raz te filmy (,,zeitgeist,,przesadza troche z Jezusem i wiara - bo można to interpretować na wiele sposobów ale przynajmniej pokazuje , ze jest jakieś ale...) - bo moze nadejść czas kiedy bedziesz musiał opowiedzieć się po ktorejś ze stron a wtedy lepiej wiedziec i rozumieć co sie dzieje , niz ślepo kroczyc w ciemnościach...

SKAMANDRYT

wybacz, ale doszukiwanie się tego typu teorii jest charakterystyczne dla osób, które ich na siłę szukają.
z reguły albo świrów, albo małolatów, którym się wydaje że natrafili na coś niezwykłego i nagle dołączyli do wąskiego, elitarnego klubu ludzi, którzy dostrzegają jedyną prawdę objawioną... tym gratuluję dobrego samopoczucia :)

3 ronda jako ramiona pentagramu (a gdzie reszta)? 6 skrzyżowań na każdym (akurat jest dużo więcej, ale to i tak bez znaczenia)? USA jako szatan? co Ty kurna z Iranu jesteś :D?
a propos - że stany (specjalnie z małej litery) wydają hajs na wojsko... a dlaczego nie? zabronisz im? raz że lubią się wpi...@lać gdzie popadnie szerząc swoją demokrację i by wydobywać ropę (co akurat ostro mnie wnerwia), więc wypada mieć sprzęt, to dwa muszą się puszyć przed wariatami typu Ahmedinedżad właśnie, czy Kim Dzong Il (który akurat nie żyje, ale zaraz pojawi się taki drugi, albo wojskowi, co pewnie będzie jeszcze gorsze) żeby nie dostać rakietą typu ziemia-ziemia, a trzy to może im jeszcze tak zostało po zimnej wojnie, ot z przyzwyczajenia.

bełkot płynący z filmów i teorii, którymi się tak zachwycasz, przypomina mi trochę teorię numerologii, którą również stajemniczają ludzie, którzy chyba nie mają się czym w życiu zająć. takie samo pieprzenie głupot i dorabianie teorii na własne potrzeby.

a - nie bardzo wiem, o co Ci chodzi z tym marszem niepodległości? zechcesz rozwinąć myśl? co znaczy że będę się musiał opowiedzieć po jakiejś "stronie"? przyjdą nocą i kolbami w drzwi załomocą :D?

na pytania z Twojego ostatniego postu nie chce mi się odpowiadać. piszesz dość chaotycznie, oraz sory, lekko bełkotliwie.
jeżeli ktoś pożyczył 200 TPLNna 40 lat i ma do oddania 800 TPLN, to albo jest głupi i zaciągnął pożyczkę u jakichś lichwiarzy, albo też jesteś osobą, która jest zbyt młoda żeby wiedzieć COKOLWIEK o zaciąganiu kredytów i ich oprocentowaniu i piszesz głupoty.

ale za to podoba mi się Twoja definicja oraz kwalifikacja buntowników :D
opowiem kumplom w robocie, ale będą jajca :)

i na koniec trochę poważnych słów, młody padawanie... ja też kiedyś jarałem się różnymi dziwactwami, UFO, konspiracjami, teoriami itd... a później w miarę podrastania zacząłem więcej czytać, słuchać starszych ludzi, nabywać wiedzę, a z nią dystans... i pewnego dnia uświadomiłem sobie, jakimi pierdołami się interesowałem. ale to przychodzi z czasem.

czego i Tobie życzę.

Pozdrawiam, zdrowych, pogodnych Świąt!

Slimak_KissMyAss

- a propo kredytów to takie sa realia pożyczyłeś 300.000 masz 3 razy tyle do oddania przy oprocentowaniu na 7% na 40 lat wychodzi rata miesieczna 1800 zł x 480 miesięcy = 864.000 zł ( tak to prawda u lichwiarzy - czytaj: 100% banaków )
- historycznym faktem jest , że topografię Washyngtonu zaprojektowała amerykańska massoneria
- ci twoji starsi ludzie od 46 roku żyli w komunistycznym kraju gdzie do lat 90 ( nawet w dzisiejszych czasach , lecz nie tak bardzo , bo sa zródla niezalezne ) trwala kłamliwa komunistyczna propaganda i żelazna cenzura - oni czasami wola się ugryźć w język niz wyksztusić z siebie prawdę - powodzenia jeżeli opierasz swoje decyzje życiowe na ich radach
- moje wypowiedzi wydaja sie Tobie chaotyczne ,lecz takie nie są - raczej jasne i precyzyjne ( napisane luźnym językiem )
- wkurzasz sie jak ktos Ci podsuwa inny punkt widzenia ( bliższy prawdzie ) bo oczywiście prawda jest trudniejsza do zaakceptowania niż ta jałowa fikcja , którą Cię codziennie faszeruja media.
- USA walczy z terrorystami ? - jakimi terrorystami ? - najpierw im pomogli z Ruskimi a potem chcieli wydojic z ropy , nic dziwnego że Afgańczycy sie postawili - Adam Mickiewicz przerz Rusków ( i polską elitę warszawską ) tez był nazywany terrorystą.
- gadasz o tym , ze oczytany jesteś lecz nic z twoich wypowiedzi nie wynika jedyne co , to nieudaczna próba wyszydzenia innych idealów.
- marsz niepodległosci to doskonały przykład jak media kłamią ( o czym jest nagrany cały rozdział zarówno w ,,zeitgeiscie,, jak i w ,,wezwaniu do przebudzenia,, i innych filmach ,,teorii konspiracyjnych,,)
- mi sie wydaje , ze pewnego dnia zostałes zachukany przez takich ludzi jakim sam sie stales i dlatego dałes Sobie juz spokój z polowaniem na ,,teorie konspiracyjne ,, i ,,UFO,, ( ja na UFO nie poluje - zostawiam to ludziom bardziej wykształconym z NASA i reszcie ;))) ) - i tym samym dołączyłeś do klubu szczurów goniacych za wiatrem.
- tak lepiej znac prawde na wypadek gdyby Jezus nadszedł ( koniec swiata ) - chyba niechciałbys wtedy opowiadac sie po stronie szatanistów , bądź kogos pokroju Hitlera ?
- nie jestem taki młody jak sobie myślisz
- to normalne , ze przy każdej akcji dochodzi do reakcji , która includuje nawet minimalna kontreakcję - masz prawo nie zgadzać sie z innymi poglądami , tylko zamiast szydzic , przedstaw swój punkt widzenia i kontrargumenty.
- co do buntowników , to BRAWO!! - widzę , że Twoja znajomość budowy mózgu ( najważniejszego organu , który używasz ) jest wrecz olśniewająca - idź do pracy i zrób z siebie idiote , i zrób to co najlepiej potrafisz robić - szydzić ( no chyba , że ludzie z , którymi pracujesz są podobni do Ciebie <półmózgami - to nie jest obraźliwe - poprostu LEWA półkula jest u Ciebie dominująca - poczytaj o tym> , to przynajmniej bedziecie mieli niezły ubaw ) .

pozdrawiam i tez życze wesołych świąt :)

SKAMANDRYT

ech, nie da się Ciebie przekonać.
widzę, że jednak nie mam do czynienia z amatorem, jak sądziłem na początku.

pamiętaj, będziemy Cię obserwować...

Slimak_KissMyAss

a proppo teorii ,,zeitgeista,, to uważasz , ze gdyby USA , które wydają 50 % światowych wydatków na zbrojenia , wydawały by te pieniądze na zrodła wydajniejszej energii ( bezpiecznej ) - to twoim zdaniem jest to gównowarte lub nierealne ??
albo żeby banki nie zadłuzały ludzi robiac z nich niewolników przez prawie całe swoje zycie ( bo rząd na to pozwala bo ma w tym udzialy ) to też jest gównowarte ??
a może tak jaskrawe różnice klasowe , które wcale nie swaidczą o poziomie intelidencji lub mądrości czy wiedzy , lecz o durnym wybująłym do wyolbrzymionych ideałów swojej własnej zawyzonej zresztą egoistycznej samooceny , są dobre ?? ( wielu ludzi nie ma czasu by dbac o nadmierny dobrobyt finansowy bo skoncentrowani sa <indywidualnie> na nauce ,technologiach , czy zgłębianiu wiedzy - a to zajmuje o wiele wiecej czasu niz pogoń za pieniadzem.
moze uważasz , ze pieniądze w dzisiejszych czasach to dobro napędzające rozwój cywilizacji ?? - to, jak ktoś kto pozyczył 200tyś. i ma do zwrotu 800 tyś. na 40 lat moze myśleć o rozwoju ?? - taka osoba myśli tylko o tym aby miec pracę , podpozadkowac sie systemowi i się nie wychylać - a przeciez wszyscy wiemy , że to buntownicy zawsze nadaja kierunki nowych rozwiazan cywilizacyjnych (Jezus ,Ainstein ,B.Geates , Kopernik , itp...).
komputery ?- komu one służą - wszystkim!
wiara ? - komu ona słuzy - słabszym , lecz nie mniej inteligentnym
nauka ? - komu ona słuzy - wszystkim
banki ? pieniądze ? - komu one służą - bankom

SKAMANDRYT

a proppo teorii ,,zeitgeista,, to uważasz , ze gdyby USA , które wydają 50 % światowych wydatków na zbrojenia , wydawały by te pieniądze na zrodła wydajniejszej energii ( bezpiecznej ) - to twoim zdaniem jest to gównowarte lub nierealne ??
JEST TO NIEREALNE DZIECIAKU, DOROŚNIJ! NIE MA SZANS, ROZUMIESZ? KONCERNY PALIWOWE NIE POZWOLĄ NA TO.

albo żeby banki nie zadłuzały ludzi robiac z nich niewolników przez prawie całe swoje zycie ( bo rząd na to pozwala bo ma w tym udzialy ) to też jest gównowarte ?? KOLEJNA BZDURA. NIKT NIE IDZIE DO LUDZI I NIE PRZYKŁADA PISTOLETU DO GŁOWY ZMUSZAJĄC ICH DO WZIĘCIA KREDYTU. CO DO BRANIA 300 000 I ODDAWANIA 900 000 PO 40 LATACH TO PRIMO TAK DZIAŁA KREDYT W CZASIE SECUNDO NIKT CI NIE KAŻE GO BRAĆ!
a może tak jaskrawe różnice klasowe , które wcale nie swaidczą o poziomie intelidencji lub mądrości czy wiedzy , lecz o durnym wybująłym do wyolbrzymionych ideałów swojej własnej zawyzonej zresztą egoistycznej samooceny , są dobre ?? ( wielu ludzi nie ma czasu by dbac o nadmierny dobrobyt finansowy bo skoncentrowani sa <indywidualnie> na nauce ,technologiach , czy zgłębianiu wiedzy - a to zajmuje o wiele wiecej czasu niz pogoń za pieniadzem. TAAAAA JASNE. ILE TY MASZ LAT TAK SERIO? 10? 15?
moze uważasz , ze pieniądze w dzisiejszych czasach to dobro napędzające rozwój cywilizacji ?? - to, jak ktoś kto pozyczył 200tyś. i ma do zwrotu 800 tyś. na 40 lat moze myśleć o rozwoju ?? - taka osoba myśli tylko o tym aby miec pracę , podpozadkowac sie systemowi i się nie wychylać - a przeciez wszyscy wiemy , że to buntownicy zawsze nadaja kierunki nowych rozwiazan cywilizacyjnych (Jezus ,Ainstein ,B.Geates , Kopernik , itp...). ŚMIECH NA SALI, NAPISZ OD RAZU ŻE KOMUCHEM JESTEŚ TO BĘDZIE WSZYSTKO JASNE, A JAK NIE TO ZACZNIJ POŻYCZAĆ LUDZIOM 200 000ZŁ CZY TAM 20ZŁ JAK NIE MASZ WIĘCEJ A ZA 40 LAT ODDADZĄ CI TEŻ 20 ZŁ.

andolinis

masz kompleks dzieciaka , że gdy z kims sie nie zgadzasz nazywasz go dzieciakiem
- mam 30 lat baranie

SKAMANDRYT

nie jestem twoim ojcem więc nie zwracaj się do mnie jak do starego swego synu barana. Polecam nadal wizytę u lekarza bo masz nierówno pod sufitem. Skoro masz aż 30 lat to jesteś najstarszym niedojrzałym głąbem jakiego w życiu widziałem.

andolinis

jest paru starszych odemnie:
alex jones
david icke
+ setki tysięcy , jak nie miliony

masz racje mój stary jest baranem hehee bo urodził sie w marcu - za to szkoda , bo myślałem , że ty też baranem jestes ( masz ciagoty do mijania się z prawdą oraz brak realnego postrzegania rzeczywistości - żyjesz w bajce i myslisz , że bajka nigdy sie nie skończy a jak się skończy to , że bedzie hapy end - muszę cię rozczarowac kolego , życie to nie bajka - tu powinienes mieć pretensję do swojich starych bo za dziecka cie okłamali - p.s. chyba nie wierzysz jeszcze w świętego mikołaja ? )

SKAMANDRYT

lekarz, lekarz, lekarz, idź jak najszybciej bo cię iluminaci zjedzą!

andolinis

nie zdziwiłbym się gdyby zasmakowali w ludzkim mięsie - tym bardziej robia do tego praktyczne przymiarki ( składanie ofiar z kukły imitującej wyglad człowieka )
na świecie jest 7 miliardów ludzi - nie wiedomo co robia poparańcy z wyższych sfer finansowych - tymbardziej historia nie jedno wygięcie blach ujawniła.
lekarz ? - płyta ci się zacieła , a może twój mózg tak ma , że blokuje sie na jednej opcji i tak przez 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu ??

SKAMANDRYT

przykro mi, ale to twój mózg zblokował się na teoriach spiskowych, twoja płyta się zacięła, a do lekarza wysyłam bo sam nawet się przyznałeś, że jesteś odchylony od normy w ostatnim swoim poście cytuję: "każdego wychylającego się ode normy wysyłasz do lekarza" - tak, wysyłam, bo to należy leczyć.

andolinis

no właściwie to nie wiem czy jestem normalny ? a ty jesteś normalny tak ? i myślisz o sobie , że jestes normalny tak ?

andolinis

za to twój mózg zablokował się na dyskredytowaniu teori spiskowych

- mam lepsze rzeczy do robienia niż dyskusja z bananowym dzieciakiem ( teorie spiskowe to dla mnie tylko ciekawostka , którą uważam za bardzo prawdopodobną - do czasu zdemaskowania jej wiarygodności [wątpliwe] - interesuje się ogólnie tematyką filmów dokumentalnych - więc tu mi kolego nie podskoczysz - moja ulubiona tematyka dokumentalna to wojna i fotografia ale tez polityka - nie musze chyba pisać , że 70% tych filmów jest pośrednio ,,teoriami spiskowymi,, - więc podejdź teraz do pierwszwgo lepszego fotoreportera wojennego i zapytaj go kto wywołuje wojny , kto jest za to odpowiedzialny , zapytaj go o różnice klasowe , itp... - chłopie , bo tak cię trzeba chyba nazywać - nie ubliżając rolnikom - weź idź do księgarni , kup pierwszą lepszą ksiązkę i zrób cos dla siebie i swoich bliskich - dokształć się - bo widzę że mam do czynienia z naprawdę zepsutym człowiekiem - a ktoś kiedys powiedział : że największym złem na ziemi jest ludzka głupota )

- żal mi ciebie bo nie widzę nikogo kto by mógł ci pomóc - chciałbym ci tez powiedzieć idź do lekarza ( zawsze to jakaś nadzieja ) ale ze smutkiem muszę stwierdzic , że twój los jest teraz jedynie w rekach Boga.

SKAMANDRYT

czytam kilkadziesiąt książek rocznie, jeszcze więcej filmów, a na pytanie kto wywołuje wojny odpowiedź ZAWSZE jest ta sama: ten kto na nich zarabia. Jak 2+2=4. To są podstawy chłopie.

andolinis

kończę temat , - widze , ze wiesz o co chodzi a mimo to poddajesz sie tym wpływom , może nawet jesteś kimś z tej grupy [ oczywiście na średnim lub średnio - wyższym szczeblu drabiny finansowej - tak czy owak , masz w tym zysk ] - rybka mnie to , jak ich tam zwał tak zwał - masoni , iluminaci , geje , żydzi , rekiny , itp... - twierdze , iz dobrze się dzieje , ze powstają takie filmy a im więcej osób mi podobnych to zobaczy tym lepiej - filmy te są ,,gówniane,, ( dla sceptyków ) gdyż mówią one o prawdzie , która jak gówno wypływające na powieżchnie lubi śmierdzieć ( a smród daje po oczach ) i nie kazdemu sie to podoba a bynajmniej tym co to gówno zrobili.
- p.s nigdy nie udowodnisz mi , że czytasz tyle w rzeczywistosci i , że oglądasz jeszcze więcej filmów (ale nie mam prawa ci niewierzyć) - ważne jest to co dany człowiek z tego co wyczytał i obejrzał , wynosi - widocznie czytamy inne ksiązki ( też dużo czytam ) albo wynosimy z tej literatury odmienne wartości moralne.

andolinis

nie jestem komuchem - moze ty jestes - moze jestes starszy niz 10 -15 lat to trzeba ci przyznac ale twoj mozg niestety zatrzymal sie na tym etapie - twoje koncerny paliwowe wraz z rzadem ruch...aja cie dzis w du..pe i wszystkich Polakow przy 5,6 zł za 1L.
- a proppo kredytów - masz racje nikt , nikogo nie zmusza do brania - tylko , że presja wywolana przez banki i przyzwolenie rzadu na wykupywanie obligacji państwowych przez właśnie te banki robi z Polaków mimowolnych dłużników ( a to tylko 1 etap gry w jaka gra z wyborcami rząd , banki i korporacje - wyniszczjąc zdrowę konkurencję w imię zadłużonych molochów krwiopijców ) - inżynieria sugestii to dzis nie nowoś w dziedzinie nauki ( reklama , itp...) - niestety większość ludzi są głupi i przy intensywnej propagandzie oraz agresywnej sugestii zaufanych instytucji , nie widza innych alternatyw a do tego dochodzi presja społeczna ( i idą na łatwizne - a rząd , korporacje , banki i telewizja umiejętnie im serwują ,,zatrute jabłka,, ) , problem w tym , że robia to instytucje , które siłą żeczy obdażone są najwyższym zaufaniem społecznym ( lub takowym zaufaniem powinny świecić - a tu ZONK !! )
- teoria zeitgeista - mozliwe , że jest teorią idealistyczną lecz glupoty gadasz , ze nierealną ( moze dla tak ograniczonego umyslu jak twój ). Kwestia leży w tym jak wielu zwolenników ta teoria uzyska - to się nazywa demokracja ( nie twierdzę , że demokracja jest dobra poniewaz gdy dzięki żywności GMO na świecie bedzie wiecej homosów od hetero to homosi narzuca nam swoje ideały podobnie jest z religią - masz tu link: http://www.youtube.com/watch?v=a8SxtIVtfeQ - bo nie chce mi sie wyjaśniac ale za pare lat to na browar bedziesz mógł popatrzeć jedynie na obrazkach w książkach od historii ).
- żyj sobie swoja wizja bogactwa , która moim zdaniem jest jak fatamorgana na pustyni , powodzenia w bogaceniu oby nie wyszło ci to czkawką.

SKAMANDRYT

Dobrze ci radzę (i nie jest to żadna złośliwość) idź do lekarza, on powinien ci pomóc. A przede wszystkim przestań wylewać tony jadu na forach i weź się za siebie. Nie oczekuj od rządu, że da ci to i tamto. Rząd nie jest od dawania na fajne samochody, czy w ogóle na samochody. Weź się do roboty i dobrze zagospodaruj swój czas, który obecnie marnujesz na plucie jadem na forach. Zobaczysz, że jak tak dalej będziesz robił to za 5 lat obudzisz się w jeszcze gorszej rzeczywistości. Twojej rzeczywistości.

andolinis

co ty myślisz , że jak zamkne oczy tak jak ty to robisz to problemy znikną ?
jad to ty wylewasz na forach ( zniechęcając ludzi do grzebania w brudach systemu )
może sam jesteś tym co te brudy produkuje ( dlatego tak zależy ci by mnie zdyskredytować )

tak jak mówisz , rzad jest od taplania sie w bunga bunga , itp... a ludzie od służenia tym patałachom.
może i powinienem pogadać z jakimś lekarzem ale nie sądze by bardzo mi pomógł w przeciwieństwie
do ciebie - tylko niestety lekarz , który mógłby ci pomóc już nie żyje ( zmarł 2000 lat temu )

daj sobie spokój z tym demotywowaniem ludzi , którzy chcą dowiedzieć się prawdy o rzeczywistości ,
która ich otacza. Musisz zrozumieć , że jak ktoś raz już posmakował prawdy to chce więcej.
to jest tak jak z fotografami wojennymi - prawda jest jak narkotyk.

w mojej gorszej rzeczywistości ? - chyba dla ciebie - bo znacznie zbiedniejesz i się skurczysz oraz
tobie podobni - tak więc życzę sobie by już za 5 lat obudzić się w swojej rzeczywistości - trzymaj kciuki

SKAMANDRYT

widzę, że jeszcze prorokiem się zrobiłeś, mamy się do Ciebie modlić proroku? No to powodzenia w walce z iluminatami, Żydami, cyklistami, gejami, kolorowymi i całą resztą, która nie pasuje do Twojej wizji świata Adolfie.

andolinis

mi oni nie przeszkadzaja - raczej tobie z tego co czytam , każdego wychylającego się ode normy wysyłasz do lekarza a jak to nie pomoże to co ?? cyklon B ?? - ja z nikim nie walczę tylko ujawniam i szukam prawdy , to nie walka tylko poszerzanie wiedzy , nikogo nie zamierzam zabijać ( chyba , że w obronie własnej )
- ciekawi mnie , która część mojej wypowiedzi mówi o mnie , że mam się za proroka - TO TY MNIE TAK NAZWAŁEŚ , hehehe - dobra , bez zartów - są ludzie , którzy mają wiedzę i tą wiedzą chcą się podzielić bo w przeciwieństwie do współczesnych rządzących , oni nie dbają o nadmierny dobrobyt finansowy lecz o swoje własne i najbliższe zdrowe otoczenie.
myślę , że temat się wyczerpał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones