PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857432}

Double World

Zheng Tu
5,7 992
oceny
5,7 10 1 992

Zheng Tu
powrót do forum filmu Zheng Tu

Średnio

ocenił(a) film na 6

Spodziewałem się tak słabych dialogów ale liczyłem, że chociaż walkami nadrobią i w jakimś stopniu to się udało :) Co prawda nie był to najwyższy poziom bijatyk jaki miałem okazję podziwiać ale całkiem całkiem. Duży plus to cały klimat otoczenia w filmie bardzo mi się podobał, również bestie nieźle się prezentowały pomijając niektóre animacje. Główny bohater w ogóle nie przypadł mi do gustu zresztą cała obsada bardzo słaba gra aktorska najlepiej wypadła chyba dziewczyna.. Takie naciągane 6

Chaain

A podrzuć jakieś tytuły bijatyk najwyższych lotów, chętnie sprawdzę, może będzie coś czego nie znam ;P

ocenił(a) film na 6
nikone

Lecąc po całości : Undisputed 2,3 i 4 - wszystkie 3 części świetne ze Scottem Adkinsem. Ong Bak i Obrońca z Tonym Jaa, Raid 1,2 i Merantau z Iko Uwais. Ip Man z Donnie Yen. To czołówka, którą musi znać każdy fan filmów akcji ze sztukami walki, wg mnie najlepsze sceny bijatyk. Oprócz tego możesz zobaczyć też Filmy z Jet Li np. Człowiek pies, Nieustraszony, Romeo musi umrzeć itp,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones