PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705248}
6,9 74 827
ocen
6,9 10 1 74827
6,0 25
ocen krytyków
Ziarno prawdy
powrót do forum filmu Ziarno prawdy

Jedyny plus tego filmu to doskonała gra aktorska Więckiewicza. Cała zaś filmowa praca lewackiego reżysera Borysa Lankosza, prezentuje nam obrazoburczy, antypolski i antychrześcijański film. Ataki słowne i wizualne na Kościół, Jezusa Chrystusa, Żołnierzy Wyklętych, członków Armii Krajowej, na patriotyzm świadczą o obrzydliwym, aroganckim i antypolskim stosunku Borysa Lankosza do Polaków i naszych chrzescijańskich i patriotycznych wartości. Ten człowiek nigdy w życiu nie powinien dostać nawet złotówki na żaden film!!!! Abolutnie nikomu nie polecam tego filmu!

ocenił(a) film na 8
Vanderlei1975

Jesteś albo trollem albo powinno ci się zabrać prawo głosu i wykastrować. Bolesne lecz, prawdziwe.

Shadman_filmweb

Bolesne to jest to, że jakas biedna, nieświadoma matka spłodziła takiego leminga jak ty. Lewactwo to nieuleczalna choroba...

ocenił(a) film na 8
Vanderlei1975

Czyli troll.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Vanderlei1975

Ziarno prawdy jest przede wszystkim na podstawie książki, jest to trylogia o prokuratorze który jest ŚWIECKI takie jakie powinno być prawo panie chrześcijanie bo twoich uczuć w dodatku poglądów religijnych nie obraziłem, a jako osoba publiczna możesz tego żałować. Bo w sądzie każdy jest równy.

Po drugie, film nie jet w żadnym stopniu anty-polski, tło historyczne i bajeczka o przedmorzu chrześcijaństwa jest tłem dla tytułowej zbrodni, jakby pan kiepski zawodnik MMA zauważył facet mści się, że żona go zdradzała więc upozorował gierkę, że to niby żydzi znowu zaczynają swoje "zabobony".

Więc z łaski swej szanuj swoich kolegów ze sportu swego i pokazuj stereotypu, że każdy MMA jest tępym katolem :)

Shadman_filmweb

Po pierwsze nie jestem katolikiem lecz chrześcijaninem. Po drugie żal mi ciebie lewacki imbecylu. Tobie już nic nie pomoże...

ocenił(a) film na 7
Vanderlei1975

Jak ty jesteś chrześcijaninem to ja jestem Adolf Hitler.

ocenił(a) film na 8
Vanderlei1975

Ludzie, którzy w ten sposób podchodzą do filmów fabularnych nie powinni w ogóle ich oglądać. Nie widzę w tym sensu. No, może poza filmami propagandowymi ugrupowań, z którymi sympatyzują.

ocenił(a) film na 8
Vanderlei1975

A ty sam jesteś putinowski s¶e√mopij, ruski sługusie! A 5¶ie√dalaj do siebie na Kreml, sowiecki pachołku! Won, trollu w żopu ye6any!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones