PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267907}

Zidane - portret z XXI wieku

Zidane, un portrait du 21e siècle
6,7 513
ocen
6,7 10 1 513
Zidane portret z XXI wieku
powrót do forum filmu Zidane - portret z XXI wieku

jestem zaskoczony ocenami. Bo opinie w zasadzie nie dotyczą filmu tylko "jakim wielkim piłkarzem jest/był Zidane".
Ale to nie jest forum sportowe więc osoba głównego bohatera nie powinna przysłaniać wartości filmu. A ten jest niskiego lotu.
Po pierwsze zdecydowana większość zdjęć robiona jest z poziomu murawy co czyni, że dokument ogląda się niczym podwórkową kopaninę.
Po drugie jakość większości zdjęć pozostawia wiele do życzenia.
Po trzecie jak długo można pokazywać biegającego piłkarza, nawet wybitnego, który momentami snuje się po boisku i od czasu do czasu woła "eee".
Znudził mnie ten film.
Dwie rzeczy ciekawe, wynikające z filmu to: że trafił swój na swego podczas słynnego uderzenia głową Materazziego w finale MŚ. Zidane okazuje się takim samym agresorem i ekstrawertykiem jak Włoch. I jakby bycie poza zespołem w czasie meczu, trochę na uboczu, samotnie.

ocenił(a) film na 3
pessoaa

Uwielbiam Zidane'a i dlatego obejrzałem ten film, ale podczas oglądania myślałem że umrę z nudów.

ocenił(a) film na 10
pessoaa

zauważ, że tak to wygląda niby jest na uboczu a stanowi zagrożenie z każdym kontaktem z piłką, cały Zidane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones