PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506942}

Zielona latarnia: Pierwszy lot

Green Lantern: First Flight
6,7 2 545
ocen
6,7 10 1 2545
Zielona latarnia: Pierwszy lot
powrót do forum filmu Zielona latarnia: Pierwszy lot

Inne animacje DC

ocenił(a) film na 8

Green Lantern: First Flight bardzo mi sie podobało. Przypomniało mi czasy kiedy oglądałem Justice League w toonami na CN;)
Ale mam pytanie. Jakie inne pełnometrażowe animacje komiksów DC są równie świetne i godne obejrzenia? Wiem, że napewno Batman: Mask of the Phantasm i podobno Justice League: Crisis on Two Earths.
Propozycje?;)

uzi43

Batman: Under The Red Hood. Chociaż pozmieniałbym kilka statycznych scen to i tak moim zdaniem jest najlepszą animacją ze stajni DC pod względem fabuły jak i samej wizualizacji.

ocenił(a) film na 8
uzi43

Justice League: Crisis on two Earth - to prawda, jest to bardzo dobrze zrealizowany film, który na warto obejrzeć.
Syperman/Batman: Public Enemies - film średni, aczkolwiek warty obejrzenia. Jest dobry, ale daleko mu "Under red hood"
Superman/Batman: Apokalipse - opowiada o genezie Supergirl, moim zdaniem kiepski, jedyna zaleta to postać Batmana, Superman też daje radę, niestety scenariusz jest nie bardzo moim zdaniem.
Mam nadzieję, że pomogłem:)

ocenił(a) film na 8
mrmn

Justice League: Crisis on two Earth, Superman/Batman: Apokalipse, i Batman: Mask of the Phantasm już obejrzane ;) Teraz kolej na Batman: Under The Red Hood, Syperman/Batman: Public Enemies, Wonder Woman, i Batman Beyond: Return of the Joker, które już na mnie czekają ;)
A jeśli chodzi o Superman/Batman: Apokalipse, to nie jest zły. W szczególności podobał mi się końcowy pojedynek :D Będę szukał kolejnych animacji, i dzięki za pomoc ;)

ocenił(a) film na 8
uzi43

Polecam jeszcze Batman: Mystery of batwoman. Film ma naprawdę świetny klimat z Batman: TAS, fabuła też wyższych lotów. Batman ma spore szczęście do filmów o sobie

ocenił(a) film na 8
mrmn

A wiesz może gdzie znaleźć ten film?
uzi43@interia.pl

ocenił(a) film na 6
mrmn

Tu nie chodzi o szczęście a o potencjał tej postaci. Batmana w komiksie też na wszystkie sposoby już przerabiali,wsadzali w rożne epoki, style. Moim zdaniem jest to chyba najciekawsza postać komiksowa (jeżeli chodzi o tematykę bohaterską)

ocenił(a) film na 6
uzi43

Polecam "Batman: Gotham Knight". Moim zdaniem lepsza niż "unda' de red hood". Jest jeszcze "Superman Shazam The Return of Black Adam", "Green Lantern first flight" oraz "All Star Superman".

użytkownik usunięty
emqbro

obejrzalem ostatnio ta animke mocne to jak na film animowany ale jeszcze wieksze wrazenie zrobil na mnie under the redhood

ocenił(a) film na 9
uzi43

Polecam Ci również film animowany Wonder Woman

Maciek1357

Ja dodam : w lutym odbyła sie premiera: Justice league DOOM ,efektowna animacja z herosami DC .
Young Justice bardzo dobry serial, mnóstwo goscinnych wystepów gwiazd DC.

ocenił(a) film na 7
uzi43

Dla mnie równie dobre to były: Superman: Doomsday i Wonder Woman a lepszym Batman: Under the Red Hood. Wyminie ci tu te animacje co mi do głowy przychodzą: Superman: Doomsday, Justice League The New Frontier (dla mnie słaby), Batman Gotham Knight (jeszcze gorszy), Wonder Woman, Superman/Batman: Wrogowie Publiczni, Justice League: Crisis on two Earths, Batman Under the red hood, Superman/Batman Apocalypse, All-Star Superman, Green Lantern: Emerald Knights, Batman: Year Onr, Justice League: Doom, Superman vs. the Elite, Batman: the Dark Knights Return, Superma: Unbound, Justice League: The Flashpoint Paradox - to chyba jakaś seria. Jest jeszcze mini-seria DC howcase i składa się krótkich filmików: Catwoman, Jonah Hex, green Arrow i Superman/Shazam! Return of the Black Adam. Są też inne ale nic mi już nieprzychodzi do głowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones