Zielona latarnia: Pierwszy lot

Green Lantern: First Flight

2009 1 godz. 17 min.
6,8 2 437
ocen
6,8 10 2437
477
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Zielona latarnia: Pierwszy lot
  • uzi43 ocenił(a) ten film na: 8

Green Lantern: First Flight bardzo mi sie podobało. Przypomniało mi czasy kiedy oglądałem Justice League w toonami na CN;)
    Ale mam pytanie. Jakie inne pełnometrażowe animacje komiksów DC są równie świetne i godne obejrzenia? Wiem, że napewno Batman: Mask of the Phantasm i podobno Justice League: Crisis on Two Earths.
    Propozycje?;)

• uzi43 Batman: Under The Red Hood. Chociaż pozmieniałbym kilka statycznych scen to i tak moim zdaniem jest najlepszą animacją ze stajni DC pod względem fabuły jak i samej wizualizacji.

• mrmn ocenił(a) ten film na: 8

uzi43 Justice League: Crisis on two Earth - to prawda, jest to bardzo dobrze zrealizowany film, który na warto obejrzeć.
    Syperman/Batman: Public Enemies - film średni, aczkolwiek warty obejrzenia. Jest dobry, ale daleko mu "Under red hood"
    Superman/Batman: Apokalipse - opowiada o genezie Supergirl, moim zdaniem kiepski, jedyna zaleta to postać Batmana, Superman też daje radę, niestety scenariusz jest nie bardzo moim zdaniem.
    Mam nadzieję, że pomogłem:)

mrmn Justice League: Crisis on two Earth, Superman/Batman: Apokalipse, i Batman: Mask of the Phantasm już obejrzane ;) Teraz kolej na Batman: Under The Red Hood, Syperman/Batman: Public Enemies, Wonder Woman, i Batman Beyond: Return of the Joker, które już na mnie czekają ;)
    A jeśli chodzi o Superman/Batman: Apokalipse, to nie jest zły. W szczególności podobał mi się końcowy pojedynek :D Będę szukał kolejnych animacji, i dzięki za pomoc ;)

• mrmn ocenił(a) ten film na: 8

uzi43 Polecam jeszcze Batman: Mystery of batwoman. Film ma naprawdę świetny klimat z Batman: TAS, fabuła też wyższych lotów. Batman ma spore szczęście do filmów o sobie

mrmn A wiesz może gdzie znaleźć ten film?
    uzi43@interia.pl

• Hilarious ocenił(a) ten film na: 6

mrmn Tu nie chodzi o szczęście a o potencjał tej postaci. Batmana w komiksie też na wszystkie sposoby już przerabiali,wsadzali w rożne epoki, style. Moim zdaniem jest to chyba najciekawsza postać komiksowa (jeżeli chodzi o tematykę bohaterską)

• emqbro ocenił(a) ten film na: 6

uzi43 Polecam "Batman: Gotham Knight". Moim zdaniem lepsza niż "unda' de red hood". Jest jeszcze "Superman Shazam The Return of Black Adam", "Green Lantern first flight" oraz "All Star Superman".

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

emqbro obejrzalem ostatnio ta animke mocne to jak na film animowany ale jeszcze wieksze wrazenie zrobil na mnie under the redhood

• Maciek1357 ocenił(a) ten film na: 9

uzi43 Polecam Ci również film animowany Wonder Woman

• Maciek1357 Ja dodam : w lutym odbyła sie premiera: Justice league DOOM ,efektowna animacja z herosami DC .
    Young Justice bardzo dobry serial, mnóstwo goscinnych wystepów gwiazd DC.

• swridicktrek ocenił(a) ten film na: 7

uzi43 Dla mnie równie dobre to były: Superman: Doomsday i Wonder Woman a lepszym Batman: Under the Red Hood. Wyminie ci tu te animacje co mi do głowy przychodzą: Superman: Doomsday, Justice League The New Frontier (dla mnie słaby), Batman Gotham Knight (jeszcze gorszy), Wonder Woman, Superman/Batman: Wrogowie Publiczni, Justice League: Crisis on two Earths, Batman Under the red hood, Superman/Batman Apocalypse, All-Star Superman, Green Lantern: Emerald Knights, Batman: Year Onr, Justice League: Doom, Superman vs. the Elite, Batman: the Dark Knights Return, Superma: Unbound, Justice League: The Flashpoint Paradox - to chyba jakaś seria. Jest jeszcze mini-seria DC howcase i składa się krótkich filmików: Catwoman, Jonah Hex, green Arrow i Superman/Shazam! Return of the Black Adam. Są też inne ale nic mi już nieprzychodzi do głowy.