PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 796
ocen
5,6 10 1 331796
4,0 25
ocen krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

Czy jest to dzieło wybitne? Nie. Czy aktorsko jest dobrze? Absolutnie. Czy oglądam ten film co roku i moja nastoletnia ja krzyczy z radości? Tak.
Są takie filmy, które pomimo wielu swoich wad, niedociągnięć i absurdów mimo wszystko sprawiają nam radość i dla mnie to jest jeden z tych filmów. Nie dostał ode mnie 10 ze względu na jego wykonanie, zdjęcia czy aktorów. Dostał ode mnie 10, bo kocham do niego wracać, nic tak nie pachnie nadchodząca jesienią jak ten film. Jest to dla mnie sentymentalna podróż do moich nastoletnich dni, kiedy pragnęłam zostać wampirem i tak zostanie już zawsze. ❤️

ocenił(a) film na 10
Innocencja

tak samo conford film gorszy dzień obejrzę i od razu mam uśmiech na twarzy bo ja do zmierzchu nie podchodzę na poważnie tylko oglądam dla beki żeby się pośmiać i jak powiedziałam poprawić sobie humor

Innocencja

Mam podobne odczucia. Ten film nie jest dobry. Ja o tym wiem. Historia jest średnia. Główna bohaterka jest tak nudna, że nawet nie wiem, co mogłabym o niej powiedzieć. Ale ten film ma swoje miejsce w moim sercu i jest dla mnie takim komfortowym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones