PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 777
ocen
5,6 10 1 331777
4,0 24
oceny krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

ciągle nie mogę tego dokończyć :P Jestem chyba na jakiejś 80 minucie :P

Rebreg

A kiedy zacząłeś ogladać?

ocenił(a) film na 2
susan15

Wiesz.. pierwszy raz ten film odpaliłem chyba w 2012.

Rebreg

Dobry jesteś! Mój rekord to 2 miesiące (co kilka dni po kilka minut :D). Jak ci się nie spodobał film to już ci się raczej nie spodoba. To film dla młodych kobiet/nastolatek i mi się baaaardzo podobał jak byłam młodsza. Później w tv widziałam gdzieś kolejną część i była nudna, głupia i w ogóle nawet nie wiem która dokładnie była to część. Mnie Zmierzch te kilka lat temu naprawdę zahipnotyzował ale z obserwacji widzę, że facetom raczej nie przypadł do gustu :)

Rebreg

Ja obejrzałam z 18 minut i powiedziałam, że po prostu nie dam rady. Nigdy więcej nie obejrzałam Zmierchu. Nawet książki nie czytałam...

ocenił(a) film na 2
Anatith

Jakieś 2 - 3 tyg temu go w końcu skończyłem... Daje mu mocne 2 :P

Rebreg

gówno sie znasz! alfabeta z Koziej wólki

ocenił(a) film na 3
Katarzyna_95_filmweb

Co to właściwie jest alfabeta?

ocenił(a) film na 4
Morska_Bryza

Samiec typu alfa/beta. Nie do końca wyrośnięty członek stada (jeden z wielu samców beta) z zadatkami na przywódcę (samca alfa). Wchodząca w dorosłość jednostka, której niejako przeznaczeniem jest bycie przywódcą (wygrana w loterii genetycznej puli, daje mu przewagę nad innymi w bezwzględnym świecie zwierząt).

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 3
Rebreg

i co, dokonczyles? XD

ocenił(a) film na 2
Rebreg

To uwaga.
Film miał premierę w 2008, a dopiero dziś go skończyłam. Byłam na tym w kinie z koleżanką (miłośniczką książek o tym pseudo-wampirach) i wyszłam z sali.
Po 10 latach zdecydowałam się dokończyć. Niestety nie pamiętałam, gdzie skończyłam, bo nic nie zapadło mi w pamięć poza pretensjonalnymi minami Stewart. Obejrzałam od początku do końca.
Najkoszmarniejsze 2h filmowe ever!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones