Film

Jonathan Stone: Threat of Innocence

1994 1 godz. 27 min.
7,1 8
ocen
7,1 10 8
17
chce zobaczyć
{"id":"38398","linkUrl":"/film/Zmowa-1994-38398","alt":"Zmowa"}
Załamany po śmierci żony policjant zostaje wrobiony w morderstwo.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Jonathan Stone (Richard Crenna) jest zała­many po śmierci swej żony (Jennifer O'Neill). Arnie Ryan (Robert Desiderio), jego przyjaciel, zaprasza zbolałego wdowca do Seattle. Na miejscu Stone poznaje Annie Hayes (Beverly D'Angelo) i jego życie znów gmatwa się. Policja znajduje w po­bliżu zapory wodnej zmasakrowane zwłoki przy­jaciela orazJonathan Stone (Richard Crenna) jest zała­many po śmierci swej żony (Jennifer O'Neill). Arnie Ryan (Robert Desiderio), jego przyjaciel, zaprasza zbolałego wdowca do Seattle. Na miejscu Stone poznaje Annie Hayes (Beverly D'Angelo) i jego życie znów gmatwa się. Policja znajduje w po­bliżu zapory wodnej zmasakrowane zwłoki przy­jaciela oraz notatnik Sto­ne'a. Porucz­nik policji Durant (Stephen McHattie) podejrze­wa Jonathana o dokonanie tej zbrodni.

data produkcji
1994
tytuł oryg.
Jonathan Stone: Threat of Innocence
inne tytuły
Zmowa Polska
Więcej...
Film nakręcono w Seattle (Waszyngton, USA).
"Zmowa" Michaela Switzerawydaje się typowym filmem telewizyjnym. I rzeczywiście, pod względem realizatorskim czy technicznym przypomina bardziej jeden z odcinków ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 22%
  • Dobry film

    Piotrek4 ocenił(a) film na 6

    Przykład, że kino telewizyjne z przeciętną stroną techniczną może być naprawdę dobre. I wyśmienite role niedocenianego Crenny i D'Angelo. Naprawdę niezły filmek.