PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1175}
7,7 151 266
ocen
7,7 10 1 151266
7,0 23
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Obejrzałam z przyjemnością film Znachor z 2023r-------mimo wcześniejszych uprzedzeń .........i...wystarczy, wcale nie marzę o ponownym obejrzeniu.
**********************
Natomiast film z Bińczyckim, Dymną, Barcisiem, Stockingerem i całą reszta wspaniałych Aktorów-- moge oglądac ciągle cytując znane na pamięć dialogi razem z aktorami..:)))

ocenił(a) film na 10
gabigabi7

Mam podobnie, nowego Znachora starałem się obejrzeć bez uprzedzeń ale tam na każdym kroku robiony sobie żarty z logiki i na siłę próbowano uwydatnić bohaterki jako silne, niezależne, stanowcze kobiety które podporządkowują sobie wszystkich dookoła co po prostu było sztuczne.
Rola Znachora zeszła na drugi plan, wszystkie ważne wątki skrócone i wrzucone dlatego nic się tutaj nie klei,nie ma logicznej kontynuacji a końcówka filmu to niestety dramat i nie taki dramat jaki chcielibyśmy widzieć.
Chwilę po seansie nowego Znachora musiałem zaaplikować sobie tego z 1982 jako odtrutkę, i znowu się popłakałem i znowu serducho zabiło mi mocniej słuchając pięknej muzyki:)

Adam_Kierski

A cóż się można było spodziewać po lewactwie skupionym wokół netflixa, na szczęście Netflix stracił w Polsce pozycję lidera streamingu

Adam_Kierski

Jesteśmy identyczni. Leszek Lichota zagrał bardzo dobrze i także miał w sobie to coś jak Jerzy Bińczycki, ale wersja współczesna jest kłamliwa i paskudna, do tego zrobiona z nienawiścią i z nienawiści do polaków, co aż bije po oczach.

ocenił(a) film na 6
gabigabi7

tak jest z filmami ogldanymi w dziecinstwie/młodosci, nie ma ani jednego filmu nowego który mogę ogladac bez konca a jets tak praktycznie z kazdym z dziecinstwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones