7,1 32
oceny
7,1 10 1 32
37
chce zobaczyć
{"type":"film","id":120832,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Znale%C5%BA%C4%87%2C+zobaczy%C4%87%2C+pochowa%C4%87-2001-120832/tv","text":"W TV"}]}
Znaleźć, zobaczyć, pochować
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


W miasteczku Srebrenica Serbowie zamordowali 10 tysięcy muzułmańskich mężczyzn i chłopców. Szczątki wielu z nich nie zostały dotąd zidentyfikowane i godnie pochowane. Poruszający film opowiada o tym, o czym wielu Bośniaków chciałoby już zapomnieć. Matki i żony pomordowanych przyjeżdżają do Centrum Pamięci w Srebrenicy. Oglądają poskładaneW miasteczku Srebrenica Serbowie zamordowali 10 tysięcy muzułmańskich mężczyzn i chłopców. Szczątki wielu z nich nie zostały dotąd zidentyfikowane i godnie pochowane. Poruszający film opowiada o tym, o czym wielu Bośniaków chciałoby już zapomnieć. Matki i żony pomordowanych przyjeżdżają do Centrum Pamięci w Srebrenicy. Oglądają poskładane szkielety. Całe we łzach opowiadają o swoich tragicznych przejściach, snach i smutnym teraz życiu. O obowiązku, który muszą wypełnić, zgodnie z nakazem Koranu.

Znaleźć, zobaczyć, pochować zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.