PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710553}

Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
6,3 3 473
oceny
6,3 10 1 3473
7,3 7
ocen krytyków
Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni
powrót do forum filmu Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

Czy zna ktoś może podobne filmy, które mają kilka części ale każda z mich opowiada tą samą historie ale różnych punktów widzenia?

ocenił(a) film na 7
maja5075

Nie znam wprawdzie takich filmów, ale mogę Ci bardzo polecić serial The Affair. Konstrukcja serialu jest taka, że każdy odcinek opowiada historię bohaterów i ich romansu z dwóch perspektyw - męskiej i żeńskiej. Perspektywy te, jak można się domyślić, znacząco różnią się od siebie, co tworzy niezwykle wciągająca i pełną znaków zapytania opowieść. Choć opis który przytoczyłam być może brzmi trochę banalnie, zapewniam, że jest to fascynujące studium zawiłości ludzkiej psychiki, słabości i impulsów, którym w życiu ulegamy, a także motywacji, które nami kierują. Osobiście uważam, że to jeden z najlepszych seriali, jakie oglądałam w tym roku i gorąco go polecam.

maja5075

był taki film (2 filmy) "Ona" i "On" - kino francuskie - w latach 60/70 ubiegłego wieku

maja5075

Anatomy of a Marriage: My Days with Jean-Marc (Jean-Marc ou La vie conjugale) is a 1964 French film directed by André Cayatte telling the story of a marriage break-up told from the woman's point of view.

The film's companion piece Anatomy of a Marriage: My Days with Françoise tells the story from the man's point of view.

maja5075

Serial The Affair

maja5075

Polecam "Złodziejkę". Niedawno odkryłam ten film: 2 części, które obejrzałam z autentyczną przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones