PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710553}

Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
6,3 3 473
oceny
6,3 10 1 3473
7,3 7
ocen krytyków
Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni
powrót do forum filmu Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

Pytanko

ocenił(a) film na 7

Do tych widzieli wszystkie 3 filmy. Jeżeli najpierw obejrzałem "Them" to czy jest sens oglądać pozostałe dwie wersje. tzn czy dostane w nich coś nowego, coś czego tu nie było, czy jednak są to tylko okrojone wersje tego filmu?

ocenił(a) film na 6
ApolloCreed_

Jak najbardziej warto obejrzeć pozostałe dwie części. To nie są okrojone wersje, wręcz przeciwnie - to wersja 'Them' jest mocno zedytowaną i okrojoną częścią historii. Niektóre sceny są rozszerzone, niektóre są nowe, przez co możemy spojrzeć na bohaterów z trochę innej perspektywy. Mam wrażenie, że w szczególności spora część 'Him' nie trafiła do tego filmu co moim zdaniem jest małym minusem.

ocenił(a) film na 9
alymse

Powiedz gdzie znalazłaś Him i Her? Zalezy mi oczywiscie na wersji z napisami polskimi ;)

ocenił(a) film na 6
Starrlight

Na kickasstorrents dostępne są wszystkie części w bardzo dobrej jakości. Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z polskimi napisami.

alymse

A ja zapytam w drugą stronę, czy jest sens oglądać "Oni" jak obejrzałem poprzednie dwie części, będzie coś nowego czy wszystko już zostało 'powiedziane' ?

ocenił(a) film na 6
l_u

Nie wydaje mi się, żeby w 'Them' pojawiło się coś nowego. Jedyna rzecz jaka przychodzi mi do głowy to chronologia wydarzeń. Obejrzałam z ciekawości, ale moim zdaniem magia tej historii polega właśnie na tym, że poznajemy ją z dwóch perspektyw i tak naprawdę nie wiemy wszystkiego dopóki nie obejrzymy dwóch części do końca. Sam reżyser powiedział, że 'Her' i 'Him' to wersje subiektywne, z kolei 'Them' to wersja obiektywna. Mimo wszystko uważam, że jest sens obejrzeć ten film. Moim zdaniem jest odrobinę słabszy od pozostałych części (głównie przez to, że tracimy tajemniczość historii, bo dostajemy praktycznie wszystko na tacy), ale sama historia jest na tyle ciekawa, że warto obejrzeć ją kilka razy ;)

ocenił(a) film na 6
alymse

ok. Czyli, jak rozumiem, najpierw trzeb obejrzeć "Her", potem "Him", a na końcu "Them"? Czy może sugerujesz inną kolejność? :)

ocenił(a) film na 6
zandra5

Tak naprawdę nie ma tej właściwej kolejności. Ja osobiście zaczęłam od 'Her', później obejrzałam 'Him', a na końcu 'Them'. Jest spora część osób (w tym reżyser), którzy polecają zacząć od 'Him'. Myślę, że i jedna i druga kolejność jest ciekawa :)

alymse

a poza torrentami? Ja już prawie straciłam nadzieję na obejrzenie Him i Her, ale bardzo jednak bym chciała...:)

Zoria_Polunocznaja

Wersja Him i Them jest na d a r k w a r e z . Her widziałam tylko na torrentach

Zoria_Polunocznaja

Her znalazłem online na - p u t l o c k e r . i s
Him, Them znalazłem online na - p u t l o c k e r . t o

Obie wersje są ofkoz z oryginalnymi ścieżkami, bez napisów.

Starrlight

Jest na cda

ocenił(a) film na 9
forek23

Dzieki bardzo ;) juz dawno nie sprawdzalam takze dobrze wiedziec ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones