1 godz. 29 min.
5,4 28 524
oceny
5,4 10 28524
5 136
chce zobaczyć
5,9 8
ocen krytyków
{"rate":5.875,"count":8}
{"type":"film","id":12032,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zoolander-2001-12032/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zoolander
  • czewrony ocenił(a) ten film na: 8

Jeśli ktoś nisko ocenił ten film to zapewne tylko dlatego że nie obejrzał filmu do momentu gdy Derek pokazał pozę Magnum. Po Magnum niemożliwe jest ocenienie filmu na mniej niż 8

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

czewrony http://33.media.tumblr.com/tumblr_lp768fZLI71qaoyzuo3_500.gi...

• czewrony Tak! Co tam Le tigre... to jest coś! :D

• pan_grochul ocenił(a) ten film na: 6

czewrony przyznaję, że po minie Magnum, przypieczętowanej później jeszcze miną potomka, odetchnąłem i dałem w pełni już zasłużone 2/10.
    (pierwsza gwiazdka bynajmniej nie za Bowiego, a za scenę zabawy na stacji paliw)

• pan_grochul To dałeś 2 czy dałeś 6 bo nie czaje

• pan_grochul ocenił(a) ten film na: 6

diavolo0801 Po ponownym seansie i porównaniu z guanem pana Vegi pt.Last minutę, musiałem podwyższyć na 6:)

• czewrony But why male models????

• b3rs ocenił(a) ten film na: 8

czewrony Nie zgadzam się. Właśnie obejrzałem moment nawiązujący do ojca chrzestnego i nie mogłem się powstrzymać! :D
    Odyseja kosmiczna i charakteryzacja parę minut wcześniej też były boskie!!!

• aleera89 ocenił(a) ten film na: 7

czewrony ja w ogóle nie ogarniam tak niskiej oceny...

• kowal1528 ocenił(a) ten film na: 3

aleera89 Ja nie ogarniam ani tak niskiej, ani tak wysokiej oceny:)
    I nie potrafię powiedzieć czemu dla mnie ten film zasłużył na 3/10
    Wiem tylko, że po seansie byłem psychicznie wykończony tym, ze chciałem dotrwać do końca a wyłączyć chciałem już na początku, góra w połowie;/

• aleera89 ocenił(a) ten film na: 7

kowal1528 Trzeba było wyłączyć i przestać się męczyć? Jezusie jak ja nie lubię jak ludzie zmuszają się do oglądania filmów, które im się nie podobają tylko po to, by popsioczyć... Są gusta i guściki. Jeden lubi rap drugi disco-polo, a reszta będzie się z nich śmiać. Tylko w sumie dlaczego? Bo śmią mieć inny gust? Jak mi się coś nie podoba i nie mogę zdzierżyć, poświęcam mój cenny czas na coś znacznie ciekawszego DLA MNIE. Gościu, serio, następnym razem jak oglądasz film i Cię on bardzo męczy zamiast sprawiać przyjemność, to po prostu go wyłącz/wyjdź z kina. Serio, twój czas jest cenny!

aleera89 Właśnie ja trochę inaczej na to patrze, bo jak obejrzałem już połowę to szkoda mi tego czasu, który już "wydałem" na ten film:) a po drugie nie raz było tak, że połowa filmu była gniot a nagle okazywało się, że druga połowa zmieniła/nadrobiła wszystko i liczyłem, że ten film nie okaże się gniotem bo ściągnąłem 1 i 2 część za jednym zamachem:P
    Niestety po zawiedzeniu się jedynką nie obejrzałem 2 i skasowałem ;/

Parę tam akcji mnie rozbawiło, ale zliczyć mogłem niestety na palcu jednej ręki,gdzie pzy ocenie całościowej nie mogłem ani wziąc po uwagę tych scenek:)

czewrony A jednak możliwe:)
    Mało kiedy film do mnie nie trafia i uważam go za dno, tutaj niestety tak jest;/
    Nie wiem czego to zasługa, może tej otoczki "gejostwa" którą wali od panów modeli:)

Po filmie (jak już udało się dotrwać) poczułem jakiś niesmak, przeszła mi ochota na cokolwiek, nawet zjeść obiadu nie umiem a jestem głody:P
    Może temu, ze film totalnie do mnie nie trafił a nie chciałem skończyć seansu w połowie tylko dotrwać do końca, przez co psychicznie mnie wykończył:/

kowal1528 wiem co ci poprawi humor : wyskoczyc na czoka moka frapuczino :)

czewrony A jakby tak na polskie?:P

kowal1528 a jest polskie capuchino?

czewrony W lidlu wszystko ponoć znajdziesz:P

kowal1528 polchino

czewrony Taa. Trzeppuccino z pierwszego tłoczenia:)

• van_der ocenił(a) ten film na: 2

czewrony Niemożliwe jest to, że ludzi bawi takie poczucie humoru, kilka się znajdzie, ale większość jednak tego nie trawi.

van_der jesli nie bawi Cie takie poczucie humoru to dlaczego juz trzy dni po obejzeniu pierwszej czesci obejzales druga? tu cie mamy. zostales zdekonspirowany. witaj w klubie fanow zoolandera. :)

• van_der ocenił(a) ten film na: 2

czewrony Tak już mam, że jak jest kilka części to mimo wszystko oglądam kolejne odsłony...