PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627}

Zostawić Las Vegas

Leaving Las Vegas
7,6 44 626
ocen
7,6 10 1 44626
6,9 17
ocen krytyków
Zostawić Las Vegas
powrót do forum filmu Zostawić Las Vegas

Obejżeć tylko raz...?

użytkownik usunięty

Ten film można obejżeć tylko raz... Można dwa razy... A można oglądać na okrągło.
Dlaczego? Bo ten film ma klimat. Ogląda się go jak muzykę... Spokojną, jazzową, czasem usypiającą. W tym filmie nie ma akcji, jest snująca się opowieść. W tym filmie nie ma happy end'u, jest spokojny koniec. Do tego filmu się wraca bo jest czymś więcej niż obrazem i dźwiękiem.

Draco

ocenił(a) film na 7

Jej, jaki stary komentarz, a dokładnie oddaje to co myślę o tym filmie. W sumie, to powiedziałbym, że ten film jest wybitny, gdyby nie właśnie to że uśpił mnie trzy razy. Wciąż, świetne kino.

ocenił(a) film na 10

trafiłeś w samo sedno...

ocenił(a) film na 7

ogladam ten film przynajmniej raz w tygodniu od 3 lat

ocenił(a) film na 6
Turek69

to współczuje musi być coś z tobą nie tak turek...
ja ten film obejrzałem raz i więcej nie zamierzam , nie jest zły nawet ciekawy,ale to film tylko na raz ,drugi raz ciężko by się oglądało,

ocenił(a) film na 7
konrii_2

to ja moge ci współczuc ,komus kto ma w avatarze zdjecie Van dama haha, i filmy typu Angelika wśród piratów lub To nie jest kolejna komedia dla kretynów ocenia na 10!! pewnie jakas stara kura domowa z ciebie, z toba cos nie tak bo na publicznym forum próbujesz mnie obrażać żal mi cie

ocenił(a) film na 6
Turek69

mysle ze lepiej a żebyś nie marnował czasu odpisując mi tylko byś potroił tygodniową dawkę Zostawić Las Vegas i zamiast raz w tygodniu oglądał co drugi dzień albo nawet codziennie ,albo i trzy razy dziennie./ powinienies oglądać zostawić las vegas na śniadanie ,obiad i kolacje./

ocenił(a) film na 7
konrii_2

a ty Angelike wśród piratów ! haha

Turek69

Identyfikowanie z głównym bohaterem, to chyba nie jest najlepsza opcja ;) aczkolwiek film zacny, nawet jeśli NC gra typa, któremu nie podałoby się ręki i życzy mu się zachlania na śmierć, to ma w sobie coś takiego, co wzbudza sympatię w tym filmie. Wydobyć coś takiego z takiej postaci - to właśnie się nazywa OSKAROWA rola ;)

Dobranoc i Wesołych Świąt!!!

ocenił(a) film na 10

Dokładnie. Piękny film. Piekny jazzowy soundtrack. Świetny komentarz. Ten film to Arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones