PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473801}

Zrujnowane życie

Reckless Behavior: Caught on Tape
5,6 169
ocen
5,6 10 1 169
Zrujnowane życie
powrót do forum filmu Zrujnowane życie

Nisko, byłoby niżej (4), ale ze względu na ulubioną aktorkę i ciekawy temat jest wyżej. Niestety film nie zachwyca, okropnie się dłuży, spodziewałam się nieco więcej dramatyzmu. Najbardziej raziło mnie to, że główna bohaterka tak długo nie mogła uwierzyć w istnienie tego filmu.

ocenił(a) film na 6
EM_DE_KE_AS

Typowy film dla tvp1 z serii okruchy życia. Przynudnawy dramat z niewiarygodnie ciągnącą się fabułą. Postawy niektórych bohaterów wręcz irytują widza. Jedyne co warte obejrzenia to scena udawanego or... z odette ;]

EM_DE_KE_AS

A mnie raziła jej naiwność i pozwalanie jakiemuś obcemu kolesiowi,żeby ja fotografował i kamerował.Dla mnie szokująca lekkomyślność.Na takie rzeczy pozwala się zaufanym osobom.

Typowy film dla tvp1 z serii okruchy życia.z serii" Ku przestrodze".Aktorsko średni,ale ciekawie pokazany problem konfliktu swobody obywatelskie versus prawo do prywatności.I to jak kobiety niezauważenie łatwo stają się towarem.Jak łatwo ludzi zmanipulować.I jak zniesławienie osoby niepublicznej niewiele znaczy.

"Postawy niektórych bohaterów wręcz irytują widza"..Których bohaterów masz na myśli, Alenitchev ? Dla mnie najb.irytujacy był chłopak głównej bohaterki.I postawa jej koleżanek,choć jestem w stanie wyobrazić sobie takie włąsnie reakcje i pozory tych przyjaźni.

użytkownik usunięty
yamila

Ja bym z chęcią to obejrzał ze względu na Odette ale przeszukałem neta i nie mogę tego nigdzie znaleźć w wersji pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones