PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 268 994
oceny
7,9 10 1 268994
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Temat stworzony, bo chciałabym wiedzieć, ile osób liczy na kontynuację tego filmu. Z tego co zauważyłam, bardzo wielu, ale chętnie bym zobaczyła decyzje wszystkich. Ja jestem na pewno na tak. Cały ten świat zamieszkiwany tylko przez zwierzęta jest tak rozbudowany, że aż szkoda by zmarnować tak świetną animację. Oczywiście powinni być ci sami bohaterowie. Piszcie swoje zdanie :).

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ok dzięki

ocenił(a) film na 10
gorawe114

Ja pewnie bym chętnie zobaczył drugą część Zwierzogrodu, z drugiej strony teraz powstało tyle fanfikcji o Zwierzogrodzie, że nie wiem, czy druga część by była dobrym pomysłem. To jest taka moja opinia, może się przekonam do drugiej części. ;)

ocenił(a) film na 9
gorawe114

Kontynuacja ,,Zwierzogrodu"? Super!

gorawe114

Ten film jest rozbudowany od samego początku a Disney nie potrafi rozwinąć jednego wątka (Czy Nick i Judy będą razem) który jest rozwinąć nie zbyt trudno lecz to zależy z której strony patrzeć na to

gorawe114

Ale też szkoda mi tego filmu z powodu tego że jest on bardzo realistycznie zrobiony. Nie chodzi mi o grafikę lecz o naturalne zachowania bohaterów

użytkownik usunięty
gorawe114

Z jednej strony jestem zdecydowanie za bo to jedna z najlepszych jak nie najlepsza animacja jaką widziałem. Tylko Merida Waleczna i Król Lew 1 i 2 mogą z nią stanąć w szranki. Ale z drugiej strony boję się, żeby Zootopia nie podzieliła losu takiej Epoki Lodowcowej którą już dawno powinni skończyć a mimo to, kręcą ciągle kolejne kontynuacje a z każdą kontynuacją jest coraz gorzej. Szkoda bo pierwsza Epoka była naprawdę świetną animacją. Więc podsumowując najlepiej jak nie będą się śpieszyć z tą animacją. Niech przemyślą sprawę dobrze. Mogą to i kilka/kilkanaście lat robić byleby wyszła dobra i przemyślana kontynuacja. No i oczywiście na 2 Zootopii będzie ciążyć presja świetności oryginału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones