PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 979
ocen
7,9 10 1 269979
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Zapraszam do Głosowania
Można Głosować ze wszystkich Filmów w Historii.

1.Najlepszy Film
2.Najlepszy Film Fantasy
3.Najlepszy Thriller
4.Najlepszy Film Akcji/5.Przygodowy
6.Najlepszy Film Science Fiction
7.Najlepszy Film o Superbohaterach
8.Najlepszy Film Animowany
9.Najlepszy Dramat
10.Najlepsza Komedia
11.Najlepszy Film Gangsterski
12.Najlepszy Kryminał
13.Najlepszy Horror
14.Najlepszy Western
15.Najlepszy Musical
16.Najlepszy Film Historyczny
17.Najlepszy Film Polski
18.Najlepsza Rola Męska
19.Najlepsza Rola Żeńska
20.Najlepszy Czarny Charakter

Koniec Głosowania w 13 Sierpnia









ocenił(a) film na 10
Ludi_filmaniak

Chętnie bym zagłosował, ale widziałem w życiu może ze 3 musicale, 1 western, 0 filmów historycznych i nie przypominam sobie żadnego gangsterskiego (chyba że młodych gniewnych tu można podpiąć) :<

ocenił(a) film na 10
Artemisek

3 musicale? To i tak lepiej ode mnie chyba xD

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Nom, widziałem 3 części High School Musical i nawet mi się podobały na 6 z bliżej nieznanych mi powodów.
Edit: (w sumie to było tam jakieś wredne rodzeństwo które polubiłem bo śpiewali coś że lubią być wredni i chcą sławy, kasy, fejmu i wszystkiego <czyli coś jak ja> więc chyba dla tego xD)

ocenił(a) film na 10
Artemisek

W sumie "Krainę Lodu" też można by uznać za musical :v

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

W takim razie, to i Król Lew by pasował, w końcu dużo tam śpiewania.

ocenił(a) film na 10
Artemisek

To się zgadza. W sumie to produkcje Disneya z lat 90-tych można uznać jako musicale

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

W sumie to taki jeden niby Western też widziałem, (a raczej komedię) EXiPIStOLS xD Przy czym historycznego nijak nie wynajdę :(

A musicali to biorąc pod uwagę Disneya okazuje się, że kilkadziesiąt mam 'zaliczonych' hahaha

ocenił(a) film na 10
Artemisek

No ja westernów też wiele nie widziałem, ale postawiłbym na Django mimo wszystko. Mój ulubiony film

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Ja nie widziałem Django, filmy tego typu są raczej nie w moim guście (gustomierz 82% wtf?) Ale kto wie, może się skuszę.

Ciekawe czy znajdzie się ktokolwiek kto weźmie udział w tym śmiesznym głosowaniu XD XD

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Jakby nie patrzeć już to zrobiliśmy >_<

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

No tak XD XD

W sumie zaraz chyba założę jakiś durnowaty post z gierką w której będzie głosowanie na ulubioną postać ze zwierzogrodu, ciekawe czy Nick by wygrał :>

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Nie rób tego. Były już co najmniej 2 czy 3 posty o tym xD Chociaż z tego co widzę to na forum Zwierzogrodu jest tylko nieco ponad 230 tematów. Nie ma podjazdu pod BvS np ><

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Były już gierki? :D i Kto wygrał? Flash? XD czy może nikomu się nie chciało pisać?

Na forach Kung Fu Pandy ludzie się normalnie wypowiadali pod takimi tematami :&gt;

Co do samego BvS to wcale mnie nie dziwią tamtejsze tematy. Forum jest polskie a my lubimy narzekać... tam jest na co... w przypadku zwierzogrodu nie ma wielu powodów do narzekania :&lt;

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Skazani na Shawshank mają ponad 2 tysiące, a tam też nie ma na co narzekać(tak wiem, numero uno in Italia aka Filmweb :v).

Fandom KFP jest niemały tak mi się wydaje, więc wiadomo, że ludzie lubią takie gierki. Z resztą chcesz to rób, kto ci zabroni >< Z tego co wiem to Nick raczej wygrywa w tego typu zabawach

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Przejrzałem wszystkie tematy, i nie ma żadnej gierki, żadnego głosowania i w sumie niczego w tym stylu xD
Może zrobię temacik jakiś, pomyślę bo nudnawo tutaj... najwyżej poleci zaraz w dół... :P

A co do samej Kung Fu Pandy to szczerze mówiąc tam raczej świeciło pustkami gorzej niż tutaj po za tym osoby lubiące KFP lubią(bądź polubią) też Zwierzogród :D

Najbardziej pomagają tematy w stylu "o wszystkim i o niczym", "Stefan i przyjaciele" czy właśnie śmieszne gierki, bo ludzie mają po co wchodzić na forum i tworzy się grupka osób która stale sobie dyskutuje XD XD

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Tak samo fani MLP i Sonica lubią Zwierzogród. W sumie nie wiem czy to powód do dumy, ale tak jest. Najzabawniejsze jest to, że Zwierzogród oceniło 33 moich znajomych i średnia ocen wynosi 9,0 o.O

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

U mnie jest podobnie :&gt;
Średnia ocena znajomych: 8.96
widziało: 26

A co do fanów MLP to przecież fani KFP i Sonica to Ci sami fani na ogół =.= Większość osób które znam z for o pandzie ogląda albo MLP albo Pingwiny albo i jedno i drugie XD

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Ja tam fanem filmów nie jestem. Prędzej studia, a w moim przypadku DIsneya i Pixara.

Rób lepiej tą gierkę co mówiłeś :>

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Z tym, że nie mam pomysłu :( Muszę znaleźć, a ta standardowa jak na każdym innym forum filmów czy seriali 'Hall of fame, Hall of shame' jest beznadziejna, nudna no i postaci trochę za mało :&lt; na ciekawostki z filmu jest za mały materiał :< (są osoby które znają go na pamięć, jak ja więc też trochę bez sensu)

ocenił(a) film na 10
Artemisek

Na prawdę nie Widzieliście animacji Disneya z lat 1937 - 2000? (większość to musicale), "Deszczowej Piosenki", "Hello Doly", filmów z Fredem Aster, Merlin Monroe, "Evity", "Nędzników", itp.? ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Chwile nam zajęło rozgryzienie że animacje Disneya też przecież są Musicalami XD (Postępy widać w dalszej części tego co pisaliśmy)

A Co do tych wszystkich filmów które wymieniłeś... nie widziałem... (Deszczową Piosenkę to znam, ale jako piosenkę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones