PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 979
ocen
7,9 10 1 269979
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Jeden z reżyserów "Zwierzogrodu", Rich Moore w taki sposób skomentował na Twitterze jeden z fanartów, w którym Judy przedstawia swoim rodzicom Nicka jako swojego chłopaka.

https://twitter.com/_rich_moore/status/711672117662720000

"Ha! Faktycznie, mieliśmy usuniętą scenę podobną do tej. Postaramy się ją zamieścić na wydaniu blu-ray"

Bajarz

Oby na dvd były jakieś dodatki.


Ciekawe czy będzie Kto wrobił Królika Rogera 2.

LordVader345

Powiedzmy sobie szczerze, obejrzenie Zwierzogrodu na DVD to zbrodnia na animatorach, grafikach i innych osobach odpowiedzialnych za wizualne aspekty. 720x576(które oferuje DVD) to zdecydowanie za mało aby pokazać te niesamowite futro. Blu-ray(1920x1080) to absolutne minimum. Nie sądzę, żeby Zwierzogród wydali w wersji 4K, a to byłoby coś. Niestety, epoka komercyjnych filmów w 4K na nośnikach dostępnych dla klientów jeszcze przed nami :/

ocenił(a) film na 10
borax11

Disney nie wszedł jeszcze w technologię Ultra HD, a szkoda - sam posiadam tv UHD oraz odtwarzacz UHDBD lecz filmów jest na naszym rynku tak niewiele, że jeszcze żadnego na tym nośniku nie posiadam, tylko ok. 130 Blu-Ray.
Fajnie by było zobaczyć w 4K "Zwierzogród", "Przebudzenie Mocy" czy "Piękną i Bestie" a nawet obie części "Strażników Galaktyki".

ocenił(a) film na 10
Bajarz

"postaramy się ją umieścić na wydaniu blu-ray" - umarłem *_*

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

A ja mam zawał *_*

ocenił(a) film na 10
Bajarz

Oby nie rozważali tej opcji na serio ;) na prawdę nie chcę takiego romansu, ta przyjaźń powinna być czysta.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

W sumie to co to za problem zrobić taki dodatek. Mogliby dla fanów to zrobić :>

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Jako dodatek ok, ale nie jako pomysł ma kontynuację.
A pro po wersji DVD/Blu-Ray: ostatnio filmy Disneya mają marne dodatki, znacznie gorsze niż te sprzed 15 lat. Nawet taki hit jak " Frozen " miał marne materiały dodatkowe. Marne i krótkie.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Myślę że Moore i Howard nie są na tyle głupi żeby zrobić kontynuację opierającą się na tym ;)

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

Ja także ;) choć mogą być pod presją części fanów.

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Mam takie drobne pytanie - stałoby się coś wam, gdyby jednak połączyli Judy i Nicka? Też nie jestem za tego typu pomysłem, lecz nie przeszkadzało by mi gdyby powstała kolejna część, w której pojawiłby się także wątek ich miłości.

ocenił(a) film na 10
Leon_Szodon

Wiesz, prawie w każdej animacji jest wątek miłosny. Zwykle są to filmy o księżniczkach, które spotykają swojego wymarzonego ( lub nie ) księcia i na tym tle " Zootopia " jest powiewem świeżości: nie jest to film Fantasy, nie ma tu księżniczek, magii i wątku miłosnego. Moim zdaniem, wrzucenie tu tego wątku odebrałoby filmowi część jego oryginalności i ustawiło w szufladzie podobnych produkcji. Poza tym myślę też, że kto jak kto, ale Disney nie powinien się pchać w międzygatunkowy romans ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Ofiara i Drapieżnik to jest głupie i nie logiczne. Choć widziałem w realu raz kota z psem to może.

lelen_lis

ni raz,kiedy dostałem przyzwoite dodatki to z Toy Story 3

lelen_lis

ja bardzo chciałbym taki wątek. Chociaż uważam, że już się pojawił. Wystarczy popatrzeć na gesty, miny, ruchy postaci... Co do tego, to twórcy się postarali. Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na 2 kwestie:
1) Na takim wątku, jeżeli twórcy go dobrze przedstawią, i nie oprą na nim całego filmu, nie straci on oryginalności.
2) Jest duże pole do popisu dla twórców względem tego, a poza tym to by było takie kawaii!!! (słodziusie)
Tak, założyłem konto tylko po to, aby odpowiedzieć na ten wpis.

ocenił(a) film na 10
Bajarz

Moore zamieścił zdjęcia z jednej z usuniętych scen na Twitterze:

https://pbs.twimg.com/media/CfDjHsNWwAEA9WR.jpg

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Bezsens. Po co wycinać sceny z bajek, jak i tak później mogą być dodane jako dodatek do DBD/Blu-Ray? Fakt, mi to śmierdzi trikiem marketingowym.

ocenił(a) film na 10
skibaa10

Z każdego filmu usuwa się sceny, kryterium jest czas trwania filmu, zdynamizowanie akcji, itp. Zerknij sobie do mojego tematu o scenach niewykorzystanych, bo jest tego więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones