PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9177}

Zwycięski gol

A Shot at Glory
6,9 1 507
ocen
6,9 10 1 1507
Zwycięski gol
powrót do forum filmu Zwycięski gol

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Jeden z najlepszych filmów o piłce nożnej. Wspaniała opowieść o małym klubie piłkarskim, który pomimo tego że grają w nim sami amatorzy mierzy się z największymi szkockimi klubami piłkarskimi. Do tego wspaniała muzyka Marka Knopflera, dobra gra aktorska z Robertem Duvallem i Michaelem Keatonem oraz świetne sceny meczy piłarskich, tylko potwierdzają że film jest najlepszy w swoim gatunku. Polecam wszystkim miłośnikom piłki nożnej.

ocenił(a) film na 9
Lucas1608

I ten klimat brytyjskiej piłki. Puchar jest bardziej ceniony niż mistrzostwo

Lucas1608

Dla mnie niestety tylko dobry (7/10). Czemu? Troche amatorsko zrobiony, momentami miałem wrażenie że to produkcja ludzi którzy o piłce nie mają pojęcia... a szkoda, bo potencjał olbrzymi.

Poza tym, nikt mi nie wmówi że w 2giej lidze Szkockiej mają stadiony takie jak u nas w V, nie mają dresów i zatrudniają amerykańca, który wcześniej grał tylko w futbol amerykański :D Troche naciągany, tak jak moja ocena - ze względu że jestem od piłki nożnej uzależniony.

ocenił(a) film na 9
karollo_92

To zapraszam do Szkocji :) maja stadiony takie jak w Ekstraklasie ale rownież takie jak w naszej 4 lidze. Na Wyspach inaczej do tego podchodzą, poza tym z tego co pamietam to film nie dzieje sie w naszych współczesnych czasach, tzn XXI wieku

ArekCz

Akcja filmu ma miejsce pod koniec XX w. (na początku filmu pada kwestia, że od powstania klubu do 1999 roku nie zdobył żadnego trofeum). A co do kolegi wyżej, to pierwszy mecz jaki rozgrywają, grają z drużyną Dumbarton FC. Obecnie zespół ten gra na zapleczu szkockiej ekstraklasy, a to ich stadion http://www.geograph.org.uk/photo/1687725 Jak widzisz nie wszystkie zespoły grające w Szkocji mają super wypasione stadiony ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones