PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 371
ocen
6,6 10 1 103371
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

Można się przyczepić co do fabuły ale mi się podobało, czego chcieć więcej od filmu akcji, mimo potknięć całość jest cool, no i Vin Diesel, gość pasuje tutaj jak ulał, bez niego film by dużo stracił

użytkownik usunięty
lukasz_lange4

To jest film akcji??!!!!!! BUAHAHAHAHA
Przecież to jest istna komedia, parodia wszystkiego tego co się nazywa film akcji. Takiej porcji debilizmu i kretynizmu w czystej postaci w całym moim życiu nie widziałem. Oglądałem to z moim bratem i kumplem i nie było 5 minut żeby ktoś się nie śmiał. Ja rozumiem chyba Vina Diesla, tak z pewnością po roli w tym filmie zostanie świetnie zapamiętany, teraz kariera aktorska stoi przed nim otworem , najlepsi reżyserzy, najlepsze filmy i njalepsze role... pójdą się jebać, no bo trzeba mieć nieźle nasrane w głowie. Żaden liczący się aktor nie zagrałby w tak popieprzonym filmie, a przecież Diesel zagrał u Spielberga w Szeregowcu Ryanie, talk więc ktoś jakiś potencjał w nim dostrzegł, ale po tym kretyniźmie to chyba w żadnym lepszym filmie on już nie zagra.
Film jest do bólu przewidywalny. Fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa. Główni bohaterowie to postaci tak skomplikowane, że można się obsrać. Realizm tego filmu jest zerowy. Prędzej uwierze w E.T i Matrixa. Dialogi są poprostu durne i tyle.Ja lubie filmy akcji, widowiskowe pościgi i strzelaniny, ale jeżeli ktos robi coś tak głupiego i naiwnego, a na dodatek bardzo nieudolnie, to mógłby przynajmniej napisać , ze to komedia, bo uznając to za film akcji poporstu się ośmiesza. Głupota, głupota i jeszcze raz totalna głupota...

jako film akcji 2/10
jako komedia 9/10

ocenił(a) film na 8

OK, a oglądałeś XXX2?, tam to dopiero walniesz ze śmiechu, prawdziwa parodia, bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones