PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 371
ocen
6,6 10 1 103371
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

wyłącznie tylko dla określonych odbiorców, napewno nie dla kobiet. Niezbyt wciągający, ale mimo tego jest tam dużo ciekawych efektów i akcji.

Usuncie_mi_konto_please

niby czego nie dla kobiet? he?
film jest świetny ;P

ocenił(a) film na 8
Usuncie_mi_konto_please

niby czemu ten film jest nie dla kobiet? masz coś przeciwko!? jestem kobietą i ten film mi się podobał.

sylwia_093

to masz zajebisty gust jak na kobietę.. pozdro

Usuncie_mi_konto_please

i znowu ktos kto uwaza ze filmy takie jak Triple X , za szybcy za wsciekli itd. sa nie dla kobiet.Ja wole takie filmy od romantycznych komedii takich jak np. masz wiadomosc czy dziewczyna z Jersey. Filmy sa dla wszystkich , a nie tak ze (np.) wojenne dla facetow a romantyczne dla kobiet. Skonczcie z takimi glupimi tematami bo tylko ludzi wkorzacie .

ocenił(a) film na 9
KAOS_79

popieram w 100%

ocenił(a) film na 10
Usuncie_mi_konto_please

Jakoś mi się film podoba (nawet bardzo), i chociaż jestem kobietą to wolę sobie obejrzeć dobry film akcji niż jakieś tam komedie romantyczne. Każdy ma swój gust, ale żeby takim stereotypem zajeżdżać... nieładnie :/

Usuncie_mi_konto_please

film revelka, a Vin Diesel po prostu wymiata! jedynka była trochę lepsza od dwójki, ale i tak oba są świetne

ocenił(a) film na 7
nati_15

Film dobry, ale bez rewelacji. Fajnie się go ogląda w sobotni wieczór 7/10

ocenił(a) film na 5
Rafal23

Czuję się urażona!!! Udana prowokacja...
Film... Hmm... Na wieczór ok, ale nie non stop bo zbrzydnie...

ocenił(a) film na 8
I_am_a_Bad_Girl

Znów szowinista prowokator.... to samo było przy filmie "Transformers", czy "Uprowadzona" i wielu innych... wielkie zdziwienie, że mi się podobają takie filmy ..... uwielbiam takie kino i fakt że jestem kobietą niewiele tu znaczy. Pozdro dla wszystkich dziewczyn, które lubią kino akcji ;)

ocenił(a) film na 8
Karola

Karola, oczywiście dzięki za pozdro ;)

ocenił(a) film na 5
nati_15

2 razy się zgadzam i raz nie:
Diesel wymiata, film dobry
ale 2-ka to gniot, syf i malaria
:P

ocenił(a) film na 8
Usuncie_mi_konto_please

ale go zjechałyście z góry na dół. dziewczyny, nie zostawiłyście na nim suchej nitki :D i bardzo dobrze. wlasciwie, nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że nie dla kobiet? przecież był nawet wątek miłosny ;P
film niczego sobie, mogłabym nawet rzecz, że bardzo dobry ;)

cleverdaria

Film nawet dobry... jak zwykle dzielny amerykański chłopczyk ratuje świat przed złem, morduje wszystkich wrogów ojczyzny, przy okazji zabawia się z panienką... skąd my to znamy? Hm... może od Iana Fleminga i przygód agenta jej królewskiej mości- Jamesa Bonda? Na szczęście oklepana fabuła została zrekompensowana efektami specjalnymi... A przy okazji kilka niedowartościowanych, sfrustrowanych dziewczynek podjarało się "zjechaniem" recenzenta, który napisał, że film "na pewno nie dla kobiet"...

ocenił(a) film na 8
jurgen007

Hej przecież Bond to typowy poukładany kujonek wprost z elitarnej "szkoły agentów" a tutaj mamy jego przeciwieństwo bo Xander jest raczej typem niegrzecznego aczkolwiek tego dobrego bohatera
Nie pije wuszukanych trunków jak w przypadku Bonda, nie chodzi w garniturku, raczej nie polega na super gadżetach i ma niewyparzony język co zdecydowanie od 007 go odróżnia i w sumie dobrze bo to niby te same klimaty ajednak jakaś odmiana:D

ocenił(a) film na 8
Usuncie_mi_konto_please

hej sorry ale zupełnie nie rozumiem twojego toku myślenia...może łaskawie mi wyjaśnisz dlaczego XXX JEST NIE DLA KOBIET?????

ocenił(a) film na 2
qeenangels

I znowu wybuchła wojna płci. Przecież filmy są dla każdego, nie rozumiem, dlaczego kobieta nie może lubić filmów akcji, a mężczyzna filmów romantycznych. Przecież to zależy tylko i wyłącznie od gustu. A o gustach się nie dyskutuje. Co do Bonda, to osobiście Nielubię tego filmu ze względu na głównego bohatera, który jest typu „zabiję paru gości, a potem pójdę na obiadek do mamy”. I wybacz, ale podobnie jak w przypadku aurnow nie widzę między nim a Xander-em jakiegokolwiek podobieństwa. A raczej przeciwieństwo. Wracając do sprawy filmu. Słabą fabułę, i czasami słabą akcję, sprytnie załatali paroma udanymi „efektami specjalnymi” oraz wspaniałymi „furami”. Aczkolwiek film wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Poza tym gratuluję panią, które zjechały swojego przedmówcę tylko, dlatego, że uważa, iż te filmy nie są dla kobiet. Rzuciłyście się na niego obrzucając go masą barwnych epitetów, a na koniec ciesząc się, ze swojej zintegrowanej działalności wspominały jak było "fajnie". Czytając wasze postu uśmiałam się, co niemiara jednak pragnę zwrócić uwagę, że nic tym nie osiągłyscie.

ocenił(a) film na 7
qeenangels

Wydaje mi sie,ze autor tematu mial na mysli to ,ze (np) 6/10 kobiet uwaza ,ze w tym filmie za duzo przemocy.A jesli chodzi o meska czesc odbiorcow te proporcje sie odwracaja,gdyz meszczyzni lubia wlasnie filmy gdzie krew sie leje,budynki wylatuja w powietrze i takie tam rozne. Tyle jesli chodzi o mnie;)

glacman7

No nie wiem czy tak 6/10 kobiet. Albo ja jestem dziwna i mam dziwne koleżanki, albo ty się mylisz!!!!! Nie mówię o konkretnie tym filmie, ale większość moich koleżanek lubi jak na ekranie leje się krew, a nie para w zabawny sposób przechodzi drogę do ołtarza. Co do mnie wychowałam się na filmach z Seagalem, Stallone, Shvarcenegerem, Van Dammem i innymi gwiazdami starego kina akcji, a jestem 100% kobietą. W ogóle nie rozumiem tego jak ktoś swoją opinie na temat płci opiera na głupich stereotypach!!!!

ocenił(a) film na 10
Usuncie_mi_konto_please

to chyba nie jestem kobieta jak wciagaja mnie takie filmy :P

ocenił(a) film na 8
megrayan11

Świetny film i bardzo przystojny aktor. Trudno oderwać się od ekrany. Nie przepadam na filmami akcji a ten przypadł mi do gustu.

Execution

Film niezły . ma wady jak kazdy. Xander rzeczywiscie niczego sobie dobrze zbudowany wysportowany i te tatuaże. Minus agentka rosyjskiego wywiadu miała na sobie korzuch czy cos w tym rodzaju zimno jak ch...ale dekolt niedługo do kolan.i oczywiscie znalazła się chwila na namietny pocałunek,jakbym Bonda widziała z tym ze tu lepsze efekty specjalnie i sam pomysł na film.troche to zbyt nierealne ale cóż.kocham rosyjski akcent przy wypowiadaniu angielskich kwestii hehe....Ze sportowca zrobili agenta, który nie zginął w swej pierwszej misji...

użytkownik usunięty
Venice

Dlaczego nie dla kobiet? Ja jestem dziewczyną i kocham filmy z tego gatunku, natomiast alergi dostaje na sam widok komedii romantycznych. Mnie się film bardzo podobał. Dobrze zrobiony, fabuła ciekawa, klata Vina Desela... Nie spodziewałam się super ambitnego filmu i nie zawiodłam się, a powiem więcej: zostałam mile zaskoczona: to naprawdę dobry film sensacyjny. I jeszcze jedno- wypełniony muzą,którą kocham: szczególnie za kawałek koncertu Rammstain dziekuję twórcom!

użytkownik usunięty
Usuncie_mi_konto_please

Nie wiem dlaczego więkzość ludzi uważą,że kobiety lubią te filmy gdzie jest wątek miłósny... Jak kocham horrory, thillery, filmy akcji, i to najleoiej bez tego wątku, bo w takicj filmach wolę skupić się na fabule. Ogólnie mam dość nie typowe zainteresowania: motoryzacja, komputery, gry komputerowe, rock, punk, itp, i jestem dziewczęca....Będę interesowaćs ię czym chcę i nikt nie będzie mi wmawiał,że jak jestem dziewczyną to mogę interesować siętylko modą, urodą i kwiatuszkami...Mogą mi co najwyżej palcem pogrożić a potem w nim sobie w nosie podłubać. Podobno mamy czasy równouprawnienia, a jednak to tylko iluzjia...Ale ja jestem wolna kobietą i będę robic co chcę i żadni szowińiści nie będą mną rządzić!

ocenił(a) film na 7

no właśnie, dlaczego niby " na pewno nie dla kobiet" ? ; p Mnie się film bardzo podobał. Ogólnie to uwielbiam filmy akcji :)

użytkownik usunięty
db2

......Ja wolę akcję od kolejnego tandetnego romansidła....
...Filmy Dieselem są cool...

ocenił(a) film na 6
Usuncie_mi_konto_please

Ja tam uważam, że świetny jest tylko początek - akcja ze zwinięciem samochodu, dwie "próby". Potem równia pochyła.

ocenił(a) film na 10
Usuncie_mi_konto_please

dla mnie film był świetny ( jestem kobietą) , świetne efekty specjalne , a Yorgi powala na kolana. boski ;)

Usuncie_mi_konto_please

Jak to nie dla kobiet?????? Przecież gra tam Vin Diesel!!! Film szczególnie dla kobiet! ;D

ocenił(a) film na 6
Fiona321_2

to Diesel jest taki przystojny? mi film się podobał, dużo ciekawej akcji :)

ocenił(a) film na 7
Fiona321_2

właśnie to miałam napisać :P
ja wiem czy przystojny... kurde jest kompletnym zaprzeczeniem mojego gustu + filmy z nim są strasznie kiczowate, ale.... no kurde nie mogę ich nie lubić :P

Usuncie_mi_konto_please

Kocham takie filmy moge ogladac maratonami.Wole takie filmy niz durne komedie romantyczne.To jest kino i wcale nie męskie.;DDD

BlackVelvet_666

Dla mnie ten film jest zabójczy... Na początku zasiadłam przed tv tylko dla Diesla ( Diesela?) ale szybko się wciągnęłam. A co do początku dyskusji- ja z Hollywoodzkich też uwielbiam takie produkcje, w stylu motor, pościg, pistolety, zły pan... i tak dalej. Chociaż romansami też nie pogardzę :) Pzdr :P

ocenił(a) film na 6
Usuncie_mi_konto_please

Rozbierana scena z Vinem,a Ty mowisz,ze nie dla kobiet :D ?

ocenił(a) film na 7
Usuncie_mi_konto_please

Hahaha, nie dziel ludzi na kobiety i mężczyzn, jestem dziewczyną i lubię takie filmy.

ocenił(a) film na 8
Usuncie_mi_konto_please

Ja też jestem kobietą, a film bardzo mi się podobał. Wciągający, z fajną obsadą i doskonale dobraną muzą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones