PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 371
ocen
6,6 10 1 103371
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

James Bond i Macgayver

ocenił(a) film na 7

Oni mogli by sie schować ze swoim osprzętem - xXx i tak miał lepszy, a jak on latał - Neo z Matrixa moze pozazdrościć... Jednym słowem - Przesadzili... Za dużo efektów, co czyni ten film nie realnym i bajecznym dla nastolatków w wieku 6 kl podstawówki ;p

użytkownik usunięty
Rubin

Od kiedy to brak realizmu jest wadą dla filmu akcji?

ocenił(a) film na 1

Od zawsze :P XXX to nowy Rambo ... wielki kozaczek ,który sam i tylko sam rozjebie cała armię :P czyli bajka dla dzieci .. a oglądając taki film "akcji" i patrzac co ów szef tam wyczynia tulko smiech cisnie na usta ....:) i z filmu akcji robi sie komedia:P:P:P

użytkownik usunięty
Sammy_Jankis

komedia troche się z tego zrobiła, ale uważam że to jest jeden z najlepszych filmów akcji jakie w życiu widziałem. Jestem fanem wyczynów kaskaderskich i innych nieprawdopodobnych numerów. To prawda, w xXx troche przesadzili, nawet nie troche, sporo przesadzili. Oglądając skok z samochodu, na motorze, czy ucieczkę przed lawiną lub też ostatnią scenę uśmiech mi się cisnął na usta. Dla mnie wyszedł z tego troche taki pastiż wszystkich filmów akcji i tak ten film traktuje. Na swój sposób xXx jest poprostu zajebiste, nie do przebicia:D
Pozdrawiam wszystkich fanów tego filmu, hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones