PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 371
ocen
6,6 10 1 103371
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

Film rozrywkowy, fabuła, jak to świetnie ujął recenzent tego filmu, "prosta jak budowa cepu", można się nieźle na nim zabawić. Śmieszne są wypowiedzi ludzi uważających ten obraz za kultowy, genialny, czy coś w tym stylu.... płakać się chce :))

ocenił(a) film na 7
katrol

zapomniałem dodać...
że duże wrażenie zrobiła na mnie scena ucieczki Xandera przed lawiną - to było coś!!! Podobne efekty ze śniegiem widziałem tylko w Granicach wytrzymałości.

użytkownik usunięty
katrol

co jest!!!
to placz kretynie !!!!!!! kino akcji do kwadratu a ci jeszcze pierdola!! po co to ogladasz???????????

ocenił(a) film na 7

lol!
nie ma to jak zawodowe uprawianie chamstwa, prawda?
ze zwrotami typu "kretyn" to możesz zwracać się do swojego ojca, ale na pewno nie do mnie. wiesz, nie każdy, tak jak ty ma 15 lat i ślini się na widok pościgów samochodowych i strzelanin w filmach...
"kino akcji do kwadratu" - przez te stwierdzenie mam rozumieć to, że podobał ci się ten film, tak?, pięknie to ująłeś :P - coś w tym jest LOLu, ciekawe tylko czy to zaleta?
po co ja to oglądam?... no, do dzisiaj się zastanawiam, ale może dlatego, że mi się nudziło i nie wiedziałem, co to będzie...
aaaa! bym zapomniał! poproś mamusię, żeby nauczyła cię trochę kultury, bo widać, czego jak czego, ale jej to za dużo nie posiadasz...

użytkownik usunięty
katrol

co jest!!!
to placz kretynie !!!!!!! kino akcji do kwadratu a ci jeszcze pierdola!! po co to ogladasz???????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones