Ten film jest gorszy od poprzednika. Tylko ze względu na dobrą grę niektórych aktorów i końcówkę (bez ostatnie sceny) dałem mu dwa punkty. Ten możnaby streścić w wześciu słowach: jak (za przeproszeniem) zaliczyć laskę i dowalić kosmitkom. Bo o to tylko tu chodzi. Postaci (a przynajmniej większość z tych ważniejszych)...
więcejKontynuacja horroru o inwazji zabójczo pięknych obcych, które za cel upatrzyły sobie ziemskich samców: wciąż w klimatach komedii młodzieżowej i nadal bez większego polotu. Tym razem łatwiej nieco było mi przełknąć fabularne głupoty i tanie wykonanie (to CGI jest wprost koszmarne). Tak czy siak, ciężko ukryć, że jest to...
więcej