Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

sądziłam, że Akademia postawiła sztukę nad poglądami politycznymi, ale gdy doszło do "pomyłki" natychmiast pomyślałam sobie jak mogłam być tak naiwna. Nagrodzenie filmu, który był gorszy i na dodatek opowiadał o losie biednych czarnych homoseksualistów. Oczywiste. Za rok zostanie nagrodzony film o losie biednego...

Temat do wyrażenia żalu/rozczarowań oraz radości związanych z Oscarami.

Moim zdaniem tegoroczna edycja rozdania Oscarów to jedna z najlepszych ceremonii ostatnich dziesięciu lat. Po kilku kontrowersyjnych nagrodach w przeszłości Hollywood doceniło to co faktycznie wartościowe i wyjątkowe w kinie 2016 roku. Pierwszym powodem mojej oceny jest brak większej ilości oscarów dla La La Land. Film...

więcej

Będą ......Żółte

Gdzie zobaczyć później

użytkownik usunięty

Czy ktoś się orientuje gdzie można by było zobaczyć ceremonię jutro albo kilka dni po? Wiem, że przemowy są zwykle na YT ale cała gala, gdzie bym w internecie mogła znaleźć?

Pomyłka

użytkownik usunięty

Nie kibicowałam twórcom "La la land", ale po czymś takim im współczuję...

Wielkie zaskoczenie!

Czy kogoś jeszcze denerwuje ta Amerykańska maniera trzymania rąk w kieszeni podczas czytania nominacji?
Może i jestem staromodny... ale.... widzę zgrzyt.

Nie mogę słuchać tej zlewaczałej idiotki, kogo oni tam zapraszają?

Czarny film o czarnym chłopczyku geju z czarnym reżyserem i czarną obsadą, normalnie paczka czekolady. Maharaszalala ze statuetką WTF XD Viola Davis tak samo, zagrała koszmarnie i bez talentu. Kto to jest w ogóle? Nominowana chyba pierwszy raz i od razu nagroda no bo #CZARNEOSKARY
Ale co jeszcze śmieszne? Czarny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones