Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

I nie mam na myśli nagród, które zostały rozdane całkiem przyzwoicie.

Prowadzący się nie sprawdzili, prezenterzy wypadli średnio, żarty i niektóre sytuacje raczej niezbyt. Ogólnie miałem bardzo dziwne poczucie, gdy to oglądałem, już abstrahując od nagród.

Po raz kolejny można zauważyć, że inne są gusta Amerykańskiej Akademii Filmowej i
widzów. Nie tylko ankieta na "Filmwebie" pokazała, że więcej Oscarów powinna dostać na
przykład "Incepcja" czy "127 godzin". Chyba więc mechanizm przyznawania Oscarów nie za
dobrze działa... A przecież - choć Oscary są prestiżową...

więcej

Chcialem powiedziec ze bardzo sie ciesze ze toy story 3 otrzymalo oscara poniewaz dla
mnie to byl znakomity film animowany.

P.S:Co do prowadzących to James Franco moze byc ale ta Ann Hataway jest tragiczna i
robi z siebie idiotke -zal!!!!!!

Cieszę się że Natalie dostała oskara super a Jak zostać królem doskonałe kino. Szkoda mi tylko Prawdziwego Męstwa po latach zastoju w westernach świetny powrót no i Jeff to moja osobista opoinia :) nastepne oskary juz za Rok.

Dziekuje za linki , ktore dzialaja!!! Bo wczesniej ogladalam, ale przestawalo dzialac po chwili. A najbardziej czekam na oskara za aktora i aktorke pierwszoplanowych.

ale tam gdzie ogladam laguje mimo szybkiego lacza ktore posiadam

jest 2:40 w Irlandii, no i leże przed lapem oglądam Oscary, pozdrawiam resztę oglądających!

Ciekawy jestem kiedy Canal + pójdzie po rozum do głowy i nie będzie zadręczać ludzi
beznadziejnym lektorem podczas rozdania Oscarów. Studio fajne, ale gale mogli by
transmitować bez lektora. Lepiej oglądać np na abc: http://atdhenet.tv/34845/watch-oscars-
2011-the-83rd-annual-academy-awards

Film: 127 Hours
Reżyseria: Joel and Ethan Coen
Aktor: James Franco
Aktorka: Michelle Williams
Aktor drugoplanowy: Mark Ruffalo
Aktorka drugoplanowa: Amy Adams
Scenariusz oryginalny: The Fighter
Scenariusz adaptowany: 127 Hours
Film animowany: The Illusionist

Nie powiedziałbym, że oba ma.

Ej ludziska tutaj będzie gala i będzie z lektorem bo prosto z Canal + a zaczynamy o 1.45 http://www.drhtv.com.pl/transmisja-1082.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones