Hello. Długo już szukam bajki z dawnych lat. Pamiętam tylko że dziewczynka zostaľa porwana I uwięziona w studnii . Porywacze szukali skarbu diamentu chyba. Na ratunek dziewczynce ruszyły myszki ( chyba ). Okazało się że skarb był zaszyty w pluszowym misiu/lalce którego maľa miała ze soba w studnii. Kurde więcej nie pamiętam ale spkoju mi nie daje ta bajka. Jak byľam maľa oglądałam ją coś lata 95 jakoś tak :) przychodzi jakis tytuł komuś do głowy?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
aleksandrasekula1

http://www.filmweb.pl/film/Bernard+i+Bianka-1977-125494

uciekam_na_marsa

Dziś w pracy na nocce włącze sobie. Mam nadzieje że to to. Tak czy siak dzièki :)

aleksandrasekula1

Tak to to dziěki.