Czy nalezy ktos do internetowego dyskusyjnego klubu filmowego i moglby cos polecic gdzie takie cos znalezc? Interesuje mnie grupa osob umawiajaca sie na obejrzenie danego kontrowesyjnego filmu w danym czasie po ktorym kazdy wyraza swoja opinie na temat obejrzanego dziela.

Może znajdzie sie tutaj pare osob, ktore chcialyby cos takiego zorganizowac?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
surfer_2

no to chyba wystarczy zaprosić chętnych pod wątkiem, na zasadzie rzuć propozycję filmu i termin do kiedy obejrzeć a potem (pod tym samym wątkiem) można podyskutować. Nie nabijam się, uważam że fajny pomysł