Poszukuję filmu ( o ile dobrze pamiętam ) o zakonnicy, która zajmowała się swoją podopieczną, ponieważ miała problem zdrowotny i musiała chodzić w specjalnym stelażu. Po czasie jej stan zdrowia się poprawił i miała opuścić szpital, ale zakonnica (chyba zakonnica ) nie chciała jej stracić i robiła wszystko aby dziewczynka nie mogła chodzić. Gdy wszystko wyszło na jaw sama założyła wcześniej wspomniany stelaż i zabiła się... Po śmierci nawiedzała ten budynek czy co to tam było aby zatrzymać przy sobie ( to po jakimś czasie ) nową "ofiarę ". Nie pamiętam dokładnie filmu a chciałabym zobaczyć raz jeszcze :)
Z góry dziękuję za pomoc