Poszukuję filmu ( o ile dobrze pamiętam ) o zakonnicy, która zajmowała się swoją podopieczną, ponieważ miała problem zdrowotny i musiała chodzić w specjalnym stelażu. Po czasie jej stan zdrowia się poprawił i miała opuścić szpital, ale zakonnica (chyba zakonnica ) nie chciała jej stracić i robiła wszystko aby dziewczynka nie mogła chodzić. Gdy wszystko wyszło na jaw sama założyła wcześniej wspomniany stelaż i zabiła się... Po śmierci nawiedzała ten budynek czy co to tam było aby zatrzymać przy sobie ( to po jakimś czasie ) nową "ofiarę ". Nie pamiętam dokładnie filmu a chciałabym zobaczyć raz jeszcze :)

Z góry dziękuję za pomoc

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
monia1996_16

http://www.filmweb.pl/film/Zakonnica-2005-164648

Strzał

monia1996_16

Twój opis kojarzy mi się z tym filmem http://www.filmweb.pl/film/Delikatna-2005-181683 (ale głównym "straszydłem" nie była zakonnica, a pielęgniarka)