Ja mam pytanie o konkursy na forum. Czemu są nierozstrzygnięte? nawet te dawno temu zakończone. Nigdzie też nie ma linków do regulaminów i nic nie można sprawdzić :-/

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Renna_2

Mi się coś zdaje że to zwykła "ściema" żeby ludzie wchodzili na filmweb i łudzili się że coś wygrają. Nagrody zapewne są, ale coś mi to wygląda na to że trafiają one do z góry ustalonych osób... A może się mylę! Może to co piszę to taki "raport mniejszości". Ale! Ale... dlaczego w takim wypadku nie ma informacji że konkurs zakończony, tylko cały czas nierozstrzygnięty, informacji kto wygrał i tyle pytań o te zakichane konkursy (bo nie tylko jeden taki wątek o to jest)? Tiaaa... Śmierdzi mi to.