czesc
czy zanim wybierzecie sie do kina czy wo wypozyczalni po plyte czy kasete siegacie w sieci po zwiastun filmu? czy przygotowana przez tworcow zajawka jest wam zupelnie obojetna i moze uwazacie ze to oszukiwanie widza, pokazywanie ciekawostek w ciagu 2 minut a jak sie okazuje to wszystkie fragmenty w filmie:) kilka zwiastunow takich trafilem:) kolejna bajka to zwiastuny do polskich filmow co o nich myslicie ja uwazam ze nie sa zachecajace ze to najczesciej fragment z filmu a nie zwiastun. Za najlepszy Clip - zwiastun polski uwazam clip do filmu kochaj i rob co chcesz, moze doda go ktos na filmweb? a co wy sadzicie o zwiastunach?

mlody_2

Strach przyznac
Lubie ogladac zwiastuny i az je sciagam notorycznie, jednak zgodze sie ze polskie zwiastuny nic nie reprezentuja a inne pokazuja te z USA same najciekawsze sceny. Wniosek taki im ciekawszy zwiastun tym gorszy film. Choc moge sie mylic. Mnie sie podoba zwiastun do SPIDERMANA + muzyka rewelka ktos sie ze mna zgodzi ??

mlody_2

hmmm
ogólnie to 90 % zwiastunów to kupa (użyłem najlajtowszego określenia). Jak sam stwierdziłeś i kolega w tych zwiastunach pokazywane są całe filmy. Uważam że oczywiście powinny być ale nie w takiej formie jak teraz - nie trzeba oglądać filmu żeby wiedzieć jak się skończy. To mega kupa !!! to tak jak w misiu czy zmiennikach - nie pamiętam gdzie - było "... a teraz zapraszamy na świetny kryminał ..(...) w którym niczego nie podejżewający Edek ginie z ręki własnego goryla ..." hyhy

zwiastuny sucks !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones