Mam pytanie odnośnie pewnego filmu rysunkowego z moich młodych lat. Niestety, nie pamiętam z niego zbyt wiele. Wiem, że motywem przewodnim była wojna natury z technologią i konflikt dwóch braci, opowiadających się odpowiednio po jednej i drugiej stronie. Film był bardzo mroczny i utrzymany w konwencji fantastycznej (ten "zły" brat miał bodaj jakieś kościotrupie ręce...). Wiem, że to mało danych, ale gdyby ktoś wiedział, byłbym zobowiązany.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa