Pisze tutaj, bo nie wiem gdzie powinienem pisac do kogos niemyslacego, a zabierajacego glos w czyims imieniu. Interesuje mnie co za IDIOTA wypisuje glupoty na moim profilu. Jeszcze nigdy nikomu nie mowilem (pisalem tez) jakie filmy chce ogladac. Widze 46 tytulow filmow (dobrych i wartych obejrzenia) na mojej stronie. Wiekszosc z tych filmow juz ogladalem, ale kto jest tym wszechwiedzacym i piszacym na mojim profilu?
Dodatkowe pytanie - PO CO ???