Filmu nie pamiętam tytułu oglądałem go dawno więc było coś takiego ze 2 siostry czarna i ruda wedrowaly i wtedy Zima była jedną wpadła w pułapkę coś takiego i dodarly do osady która atakolaly potwory takie Ala wilkołaki jedna z nich została ugryzonia przez syna który dowodził osada a ten syn był pulczlowiekiem a potworem i ona zmieniła się i dolodzila tymi potworami był tam Indianin który tę potworki zabijał i stara indianka Wybacze ze tak pomieszanie ale nie pamietam dobrze