Czy ktoś coś wie o cyklu filmów Petera Jacksona ,,Silmarillion"??? Na YT jest kilka zwiastunów a na Filwebie nic

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
karolkarolkiewicz

Na YT to fanowskie zlepki filmów, jeżu ludzie co wy ślepi jesteście?

WujekChu1ek

Ubiegłeś mnie. Miałem to samo pisać tylko w bardziej dyplomatycznym tonie ;)

ivaxxavi

Na tym portalu nie ma dyplomacji i pobłażliwości, tu trzeba walić od razu z grubej rury!:P

WujekChu1ek

haha :))

karolkarolkiewicz

Taa, jak Jackson kręci teraz coś innego.

karolkarolkiewicz

https://variety.com/2018/film/news/mortal-engines-trailer-peter-jackson-12028326 09/

ramsay2

On już chyba go nakręcił...

WujekChu1ek

Nie doczytałem.
W jednym artykule kręci Jackson, w drugim jest tylko producentem i autorem scenariusza.

ramsay2

Tak, tak masz rację, a byłem prawie pewny, że jest reżyserem, poza tym obiło mi się o oczy, że pracuje powoli nad ,,Silmarillion", ale to nie takie chup siup, scenariusz, skrypty, post produkcja, więc film jak już zobaczymy po roku 20...

WujekChu1ek

2049 jak Blade Runner, hehe :)

ramsay2

;)

WujekChu1ek

Albo wtedy kiedy "Aliens" od Blomkampa ;)

ramsay2

Ale to dopiero jak skolonizują Marsa:P

WujekChu1ek

A podobno wszystko było dogadane.
Obsada itp.
Nawet widziałem zdjęcia jakiejś scenografii.

ramsay2

Nie, no ja scenografii nie widziałem, tylko koncept arty.

WujekChu1ek

Mniejsza ale wyglądało zajebiście.
Tylko o ile wiem to film miał się dziać po 2-ce.

ramsay2

Wiem właśnie, czytałem... CZy po 3, już nie pamiętam.

Koncepty
http://www.denofgeek.com/movies/alien/33505/a-closer-look-at-neill-blomkamps-pro posed-alien-5

WujekChu1ek

Ale dali Scottowi zje*ać sprawę.
Po drugiej.
No gdzie po trzeciej skoro Ripley ćwiczyła skoki w surówkę hutniczą :D

ramsay2

Ale ta nowa mi się nawet podobała, dałem chyba 7, źle nie było.

WujekChu1ek

A mi nie bardzo.
Na dodatek wyjątkowo kiepskie CGI.

ramsay2

Dałem 5.

ramsay2

5 to spoko, ale u mnie 7 to wysoko u mnie, dobrze się bawiłem w kinie, akurat byłem na maratonie;)

WujekChu1ek

Też oglądałem w kinie.
Dwóch Fassbenderów grających na flecie to dla mnie za dużo.
Już "Prometeusz" był lepszy niż "Covenant".

ramsay2

Właśnie Prometeusz podobał mi się mniej:P

WujekChu1ek

Taa, przyznaj się że Covenant podobał Ci się bardziej bo był xenomorph :D

ramsay2

Nie, podobały mi się Neomorphy:P

WujekChu1ek

Jak zwał tak zwał ;)
Grunt że mają kwas zamiast krwi :D

ramsay2

Nie, no bo było ksenomorphy i neomorphy;)

WujekChu1ek

A co za różnica?
I jedno i drugie zapieprza po ścianach i pluje kwasem :D

ramsay2

Neomorphy były mniejsze, szybsze i miały inny kolor oraz kształt:P Ale fakt srały kwasem:P

WujekChu1ek

Czyli oba rodzaje były śliskimi, krwiożerczymi sukinsynami :)

ramsay2

ps. a widziałeś zwiastun?

WujekChu1ek

Nie bo aż tak się tym nie interesowałem.
A dobry?

ramsay2

Zwiastun mnie uraczył, kocham fantasy i SF!

WujekChu1ek

Też lubię, zobaczę jak nie zapomnę.

ramsay2

oki

karolkarolkiewicz

W Hollywood teraz to zajmują się serialem osadzonym w Śródziemiu a nie Silmarillinem.