czy ktoś jeszcze pamieta ten fenomalny film?



mozna sie posmiac, akcja wartka i caly czas zabawna, ciekawy pomysł na film. czy jeszcze bedą takie komedie?

Santino_4

Tak, będą...

Santino_4

Bardzo chętnie zrobiłbym sok z ciebie, za podszywanie się pode mnie.

Santino_4

ale tego nie zrobię bo jakże mógłbym zrobić sok z samego siebie

Santino_4

monolog to moje drugie ja

Santino_4

Jest Was dwóch? To jazda po księżyc!

_suspect_

'po' czy 'na' ksiezyc?

użytkownik usunięty
Santino_4

Wygladałes na normalnego użytkownika, a przez takie pytania moge domniemywać, że jesteś popierdolny.

Ja, czy oni?

użytkownik usunięty
_suspect_

Santino i Monolog

Santino_4

prosze trzymajcie sie tematu... sok z żuka -komedia przełomowa, co o tym myślicie...

Santino_4

sok z żuka -komedia przełomowa

_suspect_

W 2010 wezmę kamerę i nakręce "Sok z biedronki"..., to będzie przełom...

Santino_4

to przełomowa komedia

talita

No właśnie! Talita jeszcze nie widzał/a i już wie, że będzie zajebioza! :D

Tybii

widziała

talita

...ale on dopiero w 2010 roku powstanie :>

Tybii

ale już łamie w kościach

Tybii

przełomowa komedia

Santino_4

Wyjaśnienie.

Autor tego tematu postanowił podszyć się pode mnie i robić mi antyreklamę. Jak na razie wyższa instancja nie reaguje i raczej nie zareaguje na to.
Podszywacz reaguje błyskawicznie nawet na zmianę przeze mnie avataru.
Tak więc proszę się upewniać, czy posta napisałem ja, czy mój klon i dopiero ferować wyroki o mnie.

użytkownik usunięty
Santino

Co za burdel z tymi klonami.

Santino_4

Wyjaśnienie dwa.

Autor tego tematu nie postanowił podszyć się pode mnie i nie robić mi antyreklamy. Jak na razie wyższa instancja (Bóg) nie reaguje i raczej nie zareaguje na to.
Podszywacz reaguje błyskawicznie niczym moja jaźń i nawet na zmianę przeze mnie avataru.
Tak więc proszę się upewniać, czy posta napisałem ja, czy mój klon i dopiero ferować wyroki o mnie. chociaż jakie to ma znaczenie dla tematu?

Santino_4

Eee aha..., a za ile można kupić takiego kretyna, co się podszywa? :>

Tybii

nie wiem, ten gosc pałeta sie za mną i pisze ze ja sie podszywam a jest odwrotnie... i co mam z tym zrobić?

Santino_4

No trudna sprawa..., ja jednak jakoś zawsze wolę spojrzeć na ilość punktów i numerek u góry, wiadomo kto był wcześniej..., podróbka chyba wylatuje z fw. :>

Santino_4

Rewelacyjan komedia i nierazpomniana piosenka Winony lewitujacej nad schodami:-)))))Ioczywi

Margot_13

dziekuje, przypomnialas mi o piosenkach winony i moglem odkurzyc stare przeboje zprzyjemnoscią.

Santino_4

Wszystko co wychodzi spod ręki Tima Burtona jest co najmniej dobre. Podobnie z tym filmem ale mnie nie zachwycił. Niemniej jednak uważam, że dobry film plus prześmieszny Keaton :)

P.S. Zapraszam na mój profil by poczytać o "Inglorious Bastards" Quentina Tarantino.

cold_dog

dzięki

polecam innym twój tekst o Tarantino - bardzo ciekawa sprawa!!

Santino_4

Wartość filmów jest odwrotnie porporcjonalna do ich popularności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones