Cześć. Szukam filmu. Wydaje mi się że oglądałam go w zeszłe wakacje. Nie jestem pewna czy to horror. Opowiada on o grupce chłopaków co zabijali blondynki ale potem jakaś blodnynka trenowała chyba od dziecka żeby w końcu ich podpuścić i ich zabić. Przepraszam że mój opis jest taki chaotyczny ale nie umiem go zbytnio streścić. Byłabym wdzięczna za najszybszą i jakąkolwiek pomoc. Dziękuje.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
nataliau1411

Aha, i zapomniałam dodać że te blondynki to zabijali w lesie. Mieli jakąś taką grę czy coś.