Cześć, słuchajcie mam pewien problem ze znalezieniem tytułu filmu. Film był o dziewczynce która zamordowała swoich przybranych rodziców, z samego ranka oblała ich łóżko benzyną i podpaliła. Następnie po tym zajściu została odesłana do innej rodziny zastępczej i tam również zaczęła mordować, z tego co pamiętam kogoś utopiła w basenie. Następnie kiedy udało jej sie zabić wszystkich członów rodziny posadziła ich przy jednym stole i dołożyła jeszcze szkielet (ze szkoły chyba) by upozorować to ze również zginęła. Następnie spaliła cały dom, tylko tyle pamiętam mam nadzieję ze mi pomożecie ^^ dodam jeszcze ze ten film oglądałem kilka lat temu wiec to nie jest nic z nowszych produkcji. Pozdrawiam i z góry dziękuję ^^

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa