Wiele lat temu oglądałam film, z którego nie wiele pamiętam. Wiem że była w nim grupka facetów w czarnych płaszczach/pelerynach (?), żyjąca w jakimś mieście. Kiedy nadchodziła noc, a mieszkańcy zasypiali, oni jakoś ingerowali w ich świat.
Tyle pamiętam.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa