Kilka lat temu oglądałam pewien horror. Niestety dalej go nie znalazłam. Film był o dziewczynie która przyszła chyba pomagać kobiecie w domu. To był taki jakby dworek a obok był cmentarz dla dzieci.. dziewczyna tam zajmwala sie tym domem i kiedyś tak jakbym szybem kuchennym zjechała do piwnicy czy po prostu do podziemii gdzie była tak jakby sala szpitalna. Na końcu ta dziewczyna zjechała tam na dół a tam wyszły te zmarle dzieci i się nią "zaopiekowaly" :D

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Deiji330

http://www.filmweb.pl/film/Szepty+w+mroku-2004-130831