tytułów dwóch filmów:
1) Kino azjatyckie - akcja fimu rozgrywa się na wodzie gdzie w małych pływających domkach ludzie łowią ryby i odstresowują się. W pamięci utkwiła mi taka dość nieprzyjemna scena jako jeden gość złowił rybę zrobił z niej na żywca sushi i okaleczoną wrzucił do wody.
2) Akcja dzieje się na amerykańskim zadupiu. Koleś (chyba jakiś małoletni) z rodziny patologicznej zatrudnia się w firmie która zatruwa drzewa. Więcej nie pamiętam.