tytułów dwóch filmów:

1) Kino azjatyckie - akcja fimu rozgrywa się na wodzie gdzie w małych pływających domkach ludzie łowią ryby i odstresowują się. W pamięci utkwiła mi taka dość nieprzyjemna scena jako jeden gość złowił rybę zrobił z niej na żywca sushi i okaleczoną wrzucił do wody.

2) Akcja dzieje się na amerykańskim zadupiu. Koleś (chyba jakiś małoletni) z rodziny patologicznej zatrudnia się w firmie która zatruwa drzewa. Więcej nie pamiętam.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
kibic w kapciach

2. Joe:
http://www.filmweb.pl/film/Joe-2013-665743

vigo9

Tak :-))) Dziękuję bardzo.

kibic w kapciach

1. Wyspa?
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa-2000-34856

vigo9

Taaaaaak! Jesteś wielki ! Dzięki. (se dziś obejrzę :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem