Cześć. Jakies dobre 3 lata temu oglądałam film który z chęcią bym jeszcze raz zobaczyła ale nie pamiętam tytułu. Film był o małżeństwie on projektant, zaprojektował ich dom po jakimś czasie się rozwiedli on wyjechał a jej zostawił dom. Jak, się potem okazało nie wyjechał tylko mieszkał w tajnym pomieszczeniu w piwnicy (tak zaprojektował dom że korytarzami w ścianach wchodził do domu) i obserwował cały czas swoją była żonę. Film oglądałam na programie lifetime. Kojarzy ktos?
Bardzo podobny film tylko odwrotne role. Ona się z mężem telefonicznie kontaktowała, poznała też jakiegoś mężczyznę z którym się spotykała. I właśnie słyszała różne halasy, odgłosy że ścian domu. Na końcu były mąż próbował ja zabić.