Szukam filmu, który oglądałem w 2004 roku, był puszczany na TVN. Były pokazane dwie grupy ludzi (grupa dobrych i i grupa jakiś bandytów, i była pokazana odcięta dłoń człowieka, rozmawiali o czymś, pokłócili się i zaczeli się bić (nie używali broni) . Akcja działa się w zamkniętym pomieszczeniu. Były takie akcje że jeden facet wpadł do pieca, dziewczyna szybko podbiegła zamkła drzwi od pieca i ten facet spalił się tam, drugiemu facetowi zapaliła się kurtka, ale szybko ją zdjął i uciekł, (facet był siwy miał około 50 lat, ten facet był jakby takim szefem co dowodził tą grupą ludzzi) trzeci facet mocno oberwał w rękę i miał cały rękaw zakrwawiony i kulał na nogę, było pokazane jak szli razem, ten szef i on on nie mógł go dogonić bo kulał na nogę potem wpadł na coś i prąd go poraził, a czwarty facet gonił jakąś dziewczynę bo mu uciekała, był bardzo daleko za nią, chciał ją złapać, porozumiewali się przez krótkofalówki, połowe zabili tych bandytów a połowa uciekła.
Małe informacje ale ktoś może kojarzy film gdzie jest pokazana odcięta dłoń człowieka?